Takımı
Besiktas
Arkadaşlar vodefone'un kampanyası ile bu telefonu almayı düşünüyorum, varmıdır kullananı, memnun kalanı, eleştireni ?

Özellikler:

Nokia'nın adı var artık ya bence android işletim sistemli bi telefon al pahalı gelebilir ama bi kere al tam al

Takımı
Besiktas
xlorxlarge demiş ki:
Nokia'nın adı var artık ya bence android işletim sistemli bi telefon al pahalı gelebilir ama bi kere al tam al
Yok bro, o derece durum yok şuan, vodefone faturasına + 15 TL eklenerek alınmakta telefon, özellikleri de çok hoşuma gitti açıkcası tatmin edici. :nod:

Akıllı ol nokia'ya bulaşma... Ben de bunun C7 si var. içinde sadece belle yerine anna var. uzak dur... Git htc telefonlara bak başka şeylere bak...

Bro bu konuda bayağı araştırmış biri olarak diyim alma tabi kamera falan önemsiyorsan bunda otofocus yok aynı c7 gibi zaten o yüzden pek iyi fotoğraf çekemezsin 3 mp telefonlar bile daha iyi çekebiliyor focusluysa önemsemiyorsan kamerayı fln alabilirsin tabi.

Takımı
Besiktas
Beyler nokia hakkında soru sormadım, telefonu kullanan var mı diye sordum .

Lenneth demiş ki:
Üşenmeden yazılanları okusan iyi olacak.
Bunun bende C7 si var. yani içinde Belle yazılımı olmayan Anna yazılımı olan versiyonu. telefonlar aynı. sadece yazılımlar farklı. beş kuruş etmez. verdiğine değmez. 1 ay hevesle kullanırsın. sonra başlarsın ağlamaya... demedi deme sakinolsampiyon:

Takımı
Besiktas
volkanka demiş ki:
Lenneth demiş ki:
Üşenmeden yazılanları okusan iyi olacak.
Bunun bende C7 si var. yani içinde Belle yazılımı olmayan Anna yazılımı olan versiyonu. telefonlar aynı. sadece yazılımlar farklı. beş kuruş etmez. verdiğine değmez. 1 ay hevesle kullanırsın. sonra başlarsın ağlamaya... demedi deme sakinolsampiyon:
Kararımı değiştirdim zati, iPhone 3G S alıyorum. :nod:

hayırlısı olsun. eğer gene kararın değişip bu telefona dönersen bana haber et. bendekini sana satayım :)

Takımı
Besiktas
volkanka demiş ki:
hayırlısı olsun. eğer gene kararın değişip bu telefona dönersen bana haber et. bendekini sana satayım :)
Sıfır almayı düşünüyorum, ama henüz almadım iPhone' u , bir görüşelim müsaitsen. Pm attım.

Nokia 701' i iki ay araştırmış, eline alıp incelemiş ve almaya karar vermiş biri olarak şunu söyleyebilirim. C7 nin aynısı denmesi çok saçma. Sadece dış görünüş aynı. Özelliklerini iyice okuyun kat ve kat üstün. İşlemcisi, ekranı, ram i aynı mı sormak isterim. Bilip bilmeden herhangi bir cihazı kötülemeyi de anlamış değilim. Telefonu araştırırken SE neo v yi çok övüyorlar diye alacaktım gittim inceledim ve hoşuma gitmedi açıkçası. Ana ekranlarındaki geçiş bile insanı sınırlandırılmış hissettiriyor. Birinci ana ekrandan sola kaydırdığın zaman ekran gitmiyor. Yani en son ana ekrana gitmek istersen bütün ana ekranları geçmen gerekiyor. Nokia 701 de böyle değil daha akıcı. Bu süper denen neo v de otofokus var ama kamera 5 Mp :) Bu zamanda 5 Mp e 950 TL gibi bir fiyat ta gerçekten fazla. Symbian ın sistemi yormadığı ve daha hızlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bir kere al tam al diyen arkadaşa da şunu söylemek istiyorum. Teknolojiye yetişemezsin. 1.500 ver en kralını al 2 - 2,5 sene sonra telefonu değiştirirsin. Ondan sonrada 2.000 verirsin bu böyle gider. Fiyatı Vodafone tekelinden çıkınca düşer o zaman alırsın. Tabi yanlış yönlendirilip başka bir cihaz almadıysan. Teli kullanan yada canlı canlı inceleme fırsatı olanlar yazarsa herkes için daha iyi olur düşüncesindeyim. Sonuç olarak 701 in ekranı canlıydı ve gün ışıında sorunsuz görünebiliyordu. Menü geçişleri hızlı takılma olmadı. Dokunmatik ekran duyarlılğı gerçekten iyi olmuş. Kamera gayet iyi çekiyor. Tabi AF olmadığı için belge çekimi yeterli değil. Ekranın üst tarafından aşağı çektiğinizde bazı kısa yolların açık olan uygulamaların olduğu menü çok iyi olmuş. Boyutları açısından da taşınabilirliği açısından da fiyat açısınıdanda -Vodafone tekelinden çaktıktan sonra- şu an alınabilecek en iyi cihazdır diyorum. İyi forumlar.

Nokia alma.HTC Desire Z veya Desire S al.Çesitli yerlerde kampanya var.

[ Bu mesaj MobileDevice ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
andreoni demiş ki:
JetHomme demiş ki:
bro pm attım gel hele sen bir şöle sana bir telefon bulalım artık :lol:
sen telefon bayisiymişsin gibi bir his uyandırdı bende :))
Ben köşelerde elinde telefon satanlardanım :lol:

[ Bu mesaj iPhone ile atildi ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Besiktas
Telefon aldım siz neyin derdindesiniz hala makara:

Yukarı Alt