Nokia XM 5800'ları toplatıyorlar diye duydum. Alırsan memnun kalırsın. Ancak iPhone'daki dokunmatiği bu telefonda beklemen yanlış olur.

Mike Shinoda demiş ki:
Nokia XM 5800'ları toplatıyorlar diye duydum. Alırsan memnun kalırsın. Ancak iPhone'daki dokunmatiği bu telefonda beklemen yanlış olur.
tabi iphone başka :curtain:
alıcam fakat tek endişe duyduğum nokta ekran .. bu kılıf olayı beni çok bozuyor :lol:

shneZee* demiş ki:
Mike Shinoda demiş ki:
tabi iphone başka :curtain:
alıcam fakat tek endişe duyduğum nokta ekran .. bu kılıf olayı beni çok bozuyor :lol:

Bunu kılıfa sokmazsan ekranı hep çizilir ilk 2-3 ay telefon ekranındaki ambalajıda çıkartmazsan iyi olur :wink1: güzel telefon kullananlar var memnunlar

haklısın kılıfsız olmaz,o bant da max 1 hafta gider çıkmaya başlar diye düşünüyorum..

bu yüzden farklı seçeneklere mi yönelsem diye düşünüyorum .. 400Tl sınır olmak şartıyla

shneZee* demiş ki:
haklısın kılıfsız olmaz,o bant da max 1 hafta gider çıkmaya başlar diye düşünüyorum..

bu yüzden farklı seçeneklere mi yönelsem diye düşünüyorum .. 400Tl sınır olmak şartıyla
Bant dediğin gibi bir hafta falan gidiyor. 8) Bence sen bu telefonu al. Kılıf olayı da seni bozmasın , alış... :mrgreen:

Mike Shinoda demiş ki:
shneZee* demiş ki:

Bant dediğin gibi bir hafta falan gidiyor. 8) Bence sen bu telefonu al. Kılıf olayı da seni bozmasın , alış... :mrgreen:
bakıcaz artık indirim yılbaşına kadar devam ediyormuş :beer:

Swindler* demiş ki:
Mert'ten özendim annemler almaya gitti 8 ocak doğumgünüm hediye olarak , sevgilimde mp4 aldı wuuu :mrgreen:
ben özendirdim sizi ama ben bulamadım telefonu bi Bursada :lol:

bahrey

Ben 5800 kullanıyorum ve gayet memnunum.Büyük mağazalarda bulman zor olabilir ama küçük mağazalardan birinde illaki bir tane bulursun.

bahrey demiş ki:
Ben 5800 kullanıyorum ve gayet memnunum.Büyük mağazalarda bulman zor olabilir ama küçük mağazalardan birinde illaki bir tane bulursun.
oralar da indirim olurmu bir fikrim yok gerçi büyük mağazaları da gezmedim telefonlar arayıp soruyorum :lol:

şimdi tekrar bi teknosa'yı arıyım

Yukarı Alt