Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ozberkxx demiş ki:
Ben herşeyi yaptım fakat XXX die bişi çıkmadı sadece aşağıda update ve abort yazıyo acil yardım lütfen...
İlk Önce Silkroadı Açacaksın id pw Yerine Gelecek . Silkroad(xxx) Diye Bişi Çıkacak 2 Kere Tıklayacaksın.

muho878 demiş ki:
ya kemalist bu şifre istiyor login için ona neyazcaz rar sifresi deil login şifresi sizin buraiçin
Yanında Daten.dat Diye Bir Dosya Var Onu Tut Silkroadın İçine At İd pw Otomatik Olarak Çıkacaktır Wink

Ya Daten.dat ı siLKroad dosYaSının içine attım... oyuna giriyom... acıyom modifier i ... Confused bişe oLmiyy Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ByCano demiş ki:
Ya Daten.dat ı siLKroad dosYaSının içine attım... oyuna giriyom... acıyom modifier i ... Confused bişe oLmiyy Confused
Kullanışına Bak Wink

İndirdim işte dosyayı...rar dan cıkarıp Daten. i siLKroad ın icine attım...oyuna girdim..modifier i actım.. login dedim.. baŞKa da bişe yaPmadım.. yanLış yaptım heraLde.. Confused

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ByCano demiş ki:
İndirdim işte dosyayı...rar dan cıkarıp Daten. i siLKroad ın icine attım...oyuna girdim..modifier i actım.. login dedim.. baŞKa da bişe yaPmadım.. yanLış yaptım heraLde.. Confused

Kapsamlı Olarak Anlatırsan Sevinirim . Mesala Modifieride Silkroadın İçine Attın Değil Mi ? Attıysan Login Dedikten Sonra Ayarlarını Yaptın Mı ?

Kemalist demiş ki:
ByCano demiş ki:

Kapsamlı Olarak Anlatırsan Sevinirim . Mesala Modifieride Silkroadın İçine Attın Değil Mi ? Attıysan Login Dedikten Sonra Ayarlarını Yaptın Mı ?
abi tamam yaptım yanLız bir sorum daha var... connect diyom codu yazıyom ne traficc veriyo ne bişe.. bunu seßebi nedir ??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ByCano demiş ki:
Kemalist demiş ki:
ByCano demiş ki:

abi tamam yaptım yanLız bir sorum daha var... connect diyom codu yazıyom ne traficc veriyo ne bişe.. bunu seßebi nedir ??
viewtopic.php?f=11&t=46873
viewtopic.php?f=53&t=47094

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Ben Demiştim Banlarlar Diye Cool

Benim 2 Accm Vardı Diğerini Naptım Acaba Onu Bulursam Yine Burada Olacak...

Bu Arada Sizde Daten Dosyasını Arayın Rolling Eyes

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt