Ewet ARkadasLAr trafficten biktim hep dc yiyorum .. ah bi zoomhack oLsa faLan diyenLer buraya...
Arrow Arrow Arrow http://rapidshare.com/files/54640547/Sro_Modifier_uped_by_LibLibi_xD.zip.html
iLk oLarak dosyamizi indiriyoruz , ve rardan cikarip masaüstüne atiyoruz ...
simdi bu Sro Modiefer yazan seyi caListiriyoruz ... oyuna girin ( sro botsuz paraLi bot da faLan caLismaktadir ve Tbot 909 da da caLisiyor ama 801 de caLismaz yani sadece cLient 1,22 de caLisiyor... )
Sro Modifieri acin ve oyuna girin ( bot veya botsuz ) ...
Oyun aciLmadan yani resim geLdigi Zaman ... Sro Modifiere dönün Update basin ve orada cikan yaziya ( meseLa Silkroad 2604 ) iki kez tikLayin ... yapacaginiz bu .. sonra oyuna girin ve zoomhack faLan caLisiyor Wink

A

Anonymous

Guest
s.a dostum bu dediğin hani server dolu olunca oyuna almıyoda cannot trafic server diyo ardından dc veriyo ya bunu yapınca o olay olmuyo mu yani bu o işe mi yarıyo?

iki char aciLmiyor MuLti Client demek MULTI yani normal olmayan haLa bunu anLayamadinizmi MuLtiCLient iki char acmadanda MuLtiCleitn dir NO DC + Zoomhack yetermi? isteyen kuLLansin cok isinize yarar bence .. meseLa premium oLmayanLarin isine yarar Wink

Yukarı Alt