Aynı durum demiyeyim de ben hala söyleyemedim :) Aynı sınıfta okumamızın büyük etkisi var tabii.Hem güzel hem akıllı böyleleri benim gibilere bakmaz zaten.Baştan özgüven yok zaten.Neyse böyle konularla topici dağıtmaya gerek yok.Şu müzikleri bende dinlim.Bir de video sitelerinin çoğunda miray diye bir kızın söylediği şarkılar dolanıyor.Amatörce ama tavsiye ederim.Candan Erçetin den güzel söylüyor bence onun şarkısını :)

Hacım off topice uğramıyordum uzun zamandır bir geldim acımı hatırladım ah ah dostum anlarım seni :(

Beyler işler yoluna girmeye başladıııııııııııııııııııııııı :buddha:
Kızla bu olaydan sonra konuşmadım ve bgn yemekhanede yanıma gelip Galiba seni tanımadan sana bir cevap werdim dedi !BENDE HİÇ BİR ŞEY İÇİN GEÇ DEĞİL DEDİM :kalp:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
SilenTNoise demiş ki:
Beyler işler yoluna girmeye başladıııııııııııııııııııııııı :buddha:
Kızla bu olaydan sonra konuşmadım ve bgn yemekhanede yanıma gelip Galiba seni tanımadan sana bir cevap werdim dedi !BENDE HİÇ BİR ŞEY İÇİN GEÇ DEĞİL DEDİM :kalp:
Uuuu Bu güzel haber işte :D

Sağlık olsun böyle şeyleri kafaya takmaya gelmez. Herkez bir şarkı öneriyor sana. Ama sen gel beni dinle, aç rock & Metal music çak bir tanede bira oh vallahi senden kralı yok, sakın ha arabesktir ıvır zıvıra girme çok başın ağrır sonra. :wink1:

Titus Pullo demiş ki:
Sağlık olsun böyle şeyleri kafaya takmaya gelmez. Herkez bir şarkı öneriyor sana. Ama sen gel beni dinle, aç rock & Metal music çak bir tanede bira oh vallahi senden kralı yok, sakın ha arabesktir ıvır zıvıra girme çok başın ağrır sonra. :wink1:
Bu konuda aklısın Arabesk Ve Slow a Kaçma Bağlanıyorsun Sevdin mi O seni Sevmedimi Bu Sefer Şarteller Kopuyor Arabeske Go :| Yaşamış biri olarak söylüyorum

bence ISSIZ ADAM filmine git izlemeyen herkezz gitsin çok fena bir film

herşey bitmiş diil sen üstüne git kızın hoşlanmıorsa bile iyi yönden ilgisini çekmeye çalış

Yukarı Alt