Server
Flora
Takımı
Galatasaray
^^ Nisan Konuğu & Jigsaw ile Extraloob.Com Röportajı ^^

- Resim Silinmiş.

bu sorularımıza cevap vermeni istiyoruz ardından üyelerimizden gelecek soruları elinden geldiğince cevaplarsan çok seviniriz başarılar dilerim 8)

Saygılarımızla,

Son düzenleme:
woww jiggy hayırlı olsun :mrgreen:

bir dahaki konuk hangi üyelerden secilecek acaba??

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
mayıs ayı üyesi yazarlardan seçilecek detective

1-80 level charım oldu server Athens nick AmE ve mercury dede 79 level nick EpicA.dır
2-Sitede ben olsam eski veriler yani bir konuda daki eski veriler 1,2,3 sayfa haric diger cvp ları çöplük adı altında diligeçiş yani geçmiş zaman iltilerini toplardım yada tmamen silerdim.
3-kiltlenmiş konuları tamemen kaldırırdım madem kitlenmiş orda durmasının bir anlamı yoktur. yanlış anlaşılmasın sadece bir öneri.
4- Site extraloob gerçekten güzel bir site hiç bir sitede bukadar zaman takılmadım gerçekten hız bakımdan da çok iyi daha iyi olmasını temmeni ediyorum.Gelecegi parlak bir paylaşım sitesi.

BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
IorıYAGAMI demiş ki:
yanlışmı yazdım :S konuyu yanlış anlamış olabilir. pardon. Embarassed
sorun değil belki ileri ki aylarda sen ayın konuğu olursun :lolmuch: :mrgreen:

Wicked

Game Designer
bende soriym

her türlü soru soruluyorsa şunu sorym

bu sitede en çok muse hayranları kimler xD

Jiggy Sitede en kıl olduğun 2. Kişilik kim?
İlkinin ben olduğunu varsayıyorum :P

Jigsaw

Aileden
- Resim Silinmiş.- Resim Silinmiş.

1) Full STR Fire Glavier Garment Heuk 80, Fire 80, Light 72, Cold 68
2) Saturn'de 36 LVL Armor Trousers düşürdüm. Daha doğrusu yaratık düşürdü. :lol:
3) Oyuna daha fazla hayvan gelecek. Sanırım Joymax'ın niyeti oyunu hayvanat bahçesine çevirmek.
4) Gonuşma leyyyyn. :mrgreen: Hiç olmadı ama olmuş kadar bilirim.
5) Tüm Chinese charlarda her zaman garment derim.
6) Oyuncunun oynayış tarzına göre değişir. Kimi sinsice rakibini öldüren bir rouge, kimi de kendinden emin bi şekilde pvp bölgelerinde dolaşan bir blader olmak ister.
7) 1000+ silki acemilik dönemlerimde malesef çar çur ettim ama bayağı eğlendiğim için pek üzülmüyorum.
8 )LVL 16(+9) SOS bowum olmuştu. Itemlerim her zaman alınabilecek en kaliteli itemler olmuştur. Hızlı lvl atlamak yerine her lvlın tadını çıkarmayı severim. Oynadığım persia serverında 52 LVL iken 64 LVL a kadar tüm charları yenebiliyordum. Noob king gibi bir şeydim. :D
9) Tüm single player oyunları oynamışımdır piyasaya çıkmış. Çok sıkı oyun takipçisiyimdir. Multiplayer olarak oynadığım oyunlar ise Knight Online, Guild Wars, Voyage Century (Hiç sarmadı), CS tüm sürümleri, Age of Empires II: Conquerors, Stronghold, Stronghold Crusader, COD2, SWAT 4, Crysis. Bu arada spor oyunlarından nefret ederim. (Fight hariç :D)
10) En iyi olması.. 8)
11) Her moderatörümüzün elinden geldiğince iyi çalıştığına inanıyorum.
12) Sitemiz gerçekten mükemmel, yapacağım değişiklikler teknik olurdu.
13) Sitemizin ne kadar büyüdüğünü ve güvenildiğini görüp gurur duyuyorum.
14) Gerçekten çok hızlı bir hostingimiz var bi kaç ay önceki yavaşlamalardan eser yok. Yalnız bu hızımızın bedelinin çok pahalı olması da beni üzmüyor değil.
15) Sitemizin yeterince bölümü olduğunu düşünüyorum. Yeni bölümler bence yoğun istek üzerine açılmalı.
16) Tüm forumlar gerçekten ilgi çekici ve dopdolu. Her saniye yeni başlıklar açılıyor ve neyi okusam şaşırıyorum gez gez bitmiyor.
17) İlerde çok daha başarılı ve ünlü bir site olacağımızı düşünüyorum.
18 )Güvenilir, başarılı ve yapıcı bir yönetim kadrosuna sahip olması, çok kaliteli ve sürekli gözetim altında olan forumları olması.
19) Şu an fazlasıyla yeterli ama sitemiz sürekli büyümekte ve artan talebi karşılamak için daha fazla moderatör gerekebilir.
20) Her şey çok güzel, tek istediğim bir şey var. Extraloob'un bizimle Age of Empires II oynaması. :mrgreen:
21) Hayır kız arkadaşım yok tüm tekliflere açığım msn adresim profilimde yazıyor.

Jigsaw,
The Playboy

Önceden yazmıştım geçen topicte. :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt