Takımı
Besiktas
Hayatımda bulunmak istemediğim 2 olaydır gereksiz stres ve sinir yapar.Birinin tutup dansa kaldırma korkusuda cabası ve tekrar zorla götürülüyorum

Gereksiz bir sürü teyzenin yanaklarını felç edebileceği,akrabaların toplanmak için sebep olarak kullandıkları olaylardır :P

Takımı
Galatasaray
Severek bulunulduğunda rüya gibi gelen olaydır.

Takımı
Besiktas
Akrabalık bağlarının kuvvetlendiği iki olaydan biri.

Küçükken anlam veremediğim etkinliklerdir. Şimdi hayalimdeki kişiyle bizimkini düşünürken bile mutlu oluyorum. bi dakka.. ben onun geçtiği her hayalde mutlu oluyorum

Takımı
Besiktas
Ve nişan daha ne kadar kötü olabilir derken gangam style çalmaya başladı çoluk çocuk genç yaşlı demeden herkes ortaya karışık bişeyler yaptı o anı gördükten sonra gözlerim karardı bir süre nefes alamadım sonra kuzenle beraber bastık kahkahayı

Yukie

Damat tarafına gönderilecek büyük faturanın hizmetleridir. Borca olanlar daha çok ödemektedir.
En enteresan ücret talepleri burada belirir;
Abi fotoğraf makinesinin flaşı patlamaz,makas kesmez,davul tokmağı iyi vurmaz,arabanın kapısı açılmaz....vs (damatta para bitene kadar devam eder)

Güzel şeylerdir ya düğünler, nişanlar. Eşin dostunla eğlenirsin, gülersin. Halay çekersin, çiftetelli oynarsın , tulum oynarsın. Bütün sinirini stresini atarsın bu ortamda. Hele birde kır düğünü oldu mu tadından yenmez. Güzeldir bizim düğünlerimiz.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
bi de bunun entel cinsi vardır pek yakında kuzenimin uygulayacağı türden. ortakoyde boğaz manzaralı gece kokteyl düğünüymus kendileri. Biri de demiyor ki bu insanlar nereye park edecekler!

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Windy

kendi akrabalarımın bile gitmiyorum,kendi düğünüme de gitmeyeceğim herhalde. bu tarz organizasyonları sevmiyorum.

Yukarı Alt