Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Takımı
Galatasaray

Buda Sürpriz :

ps: Üzerlerine Nick'inizi Yazın Tamamdır ^^

Saygılarımla,
NR 8)

Eline sağlık bro.Çok iyi gidiyorsun.Programcılık bilgin ileri seviyede , Ps bilginde artarsa..

Takımı
Galatasaray
@ImmorTaLGoD

Çok Sağol Bro , Oda Olacak Dersleri Uygulamaya Çalışıyorum Hafiften neyin ne olduğunu kavramaya başladım sağdan soldan yardım da aldım mı çok olmaz sökerim bu PS'yi 8)

EliteTurk

Aileden
Mükemmel işler çıkartmışsın bro,banada anime karakterli bir imza yapabilirmisin yoksa istediğimizin üstüne imzamı yazıyorsun? Yapıcaksan boyutu alttaki kadar büyük olursa sevinirim,LEGEND MASTER yazıcak anime karakteri benim avatarımdaki kediye benzer bişey olursa güzel olucaktır.alttaki imza ya LEGEND MASTER yazarsanda olabilir şuanki imzadaki yazan gibi.. :kalp: :muck:

EliteTurk

Aileden
Nina Ricci demiş ki:
imza istek topiğine döndü vallaha hemen yapıyorum ^^
Bu açığıda sen kapat kuzum millet Forum da çıplak dolaşır gibi imzasız dolaşıyo banada deyişim vakti geldiğini düşünüyorum bi tanesin. :kalp: :muck:

Takımı
Galatasaray
düzenleme yerinde yukarıda center butonu var.düzenlemen bitince CTRL + A tuşuna bas hemen ardından Center butonuna bas.tamamdır :muck:

ps : sizleri mutlu görünce ben de mutlu oluyorum :kalp:

EliteTurk

Aileden
Nina Ricci demiş ki:
düzenleme yerinde yukarıda center butonu var.düzenlemen bitince CTRL + A tuşuna bas hemen ardından Center butonuna bas.tamamdır :muck:

ps : sizleri mutlu görünce ben de mutlu oluyorum :kalp:
İmzamı acele yapma bro yaratıcılığını konuştur derim nede olsa bu topic altında ilk özel imza istiyen kişiyim bellimi olur benden sonra devamı gelir belki ayağım uğurludur.. :kalp: :muck:

Takımı
Galatasaray
ben teşekkür ederim memnun kaldıysan sorun yok :muck:

ps: wuu imzalarda ismimi göreceğimi hiç tahmin etmezdim çok mutlu oldum şimdi :kalp: :muck:

Takımı
Galatasaray
lütfen isteklerinizi diğer topicden yapınız.burayla ilgilendiğim için kilitledim orayı şimdi açıyorum ve bu topicden uzuyorum.

ps: legend pek hoş olmadı şimdi heyecan yaptım birden kedili birşeyler aradım fakat en uygunu buydu.biraz transp.azalttım yeşillik verdim arkaplana uygun olsun diye ama tam olmadı galiba bir kusur , istek varsa hemen düzeltirim :popcorn:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt