Takımı
Besiktas
Keşke hiç ses etmeden yapsaydı bu olayı şimdi bütün türkiye duydu kim bunla nasıl bir muhabbete girsin

Takımı
Besiktas
sweetCHIEF demiş ki:
askere gitme olayi felan var bir de askere giderse..
Onu düşündüğünü sanmıyorum hiç :D ama o kadar ameliyat parası verdiyse paralı askerlikte yapar herhalde

Takımı
Besiktas
Duygusuzz demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
Onu düşündüğünü sanmıyorum hiç :D ama o kadar ameliyat parası verdiyse paralı askerlikte yapar herhalde
haberde gordum dogru, askere gitmeyi isteyen biri niye parali yapsin olum adam gitmek istiyor zaten :D

Duygusuzz demiş ki:
Keşke hiç ses etmeden yapsaydı bu olayı şimdi bütün türkiye duydu kim bunla nasıl bir muhabbete girsin
erol kose s...sizi duyurdu...

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kuş ötüyorsa sorun yok .
Hayırlısı Bülent ablamızın yerini salladı daral:

kusu normal erkege gore kisa olcakmis ben diyim 10 sen sen de 12,5 falan :D

sweetCHIEF demiş ki:
Duygusuzz demiş ki:
sweetCHIEF demiş ki:
haberde gordum dogru, askere gitmeyi isteyen biri niye parali yapsin olum adam gitmek istiyor zaten :D
hangi adam :mrgreen:

parası varsa kuşa ek yaptırır ne olcak :D

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Collapse demiş ki:
kusu normal erkege gore kisa olcakmis ben diyim 10 sen sen de 12,5 falan :D

12.5 da iş görür :D

Türkiyenin penis ortalaması zaten 14 cm görende 20 cm sancak normal erkeğe göre kısaymış pehh.
olm 12.5 falandım ben esprisine şeyettim :D Daha doğrusu olm 26.5 falandım ben. :mrgreen:

Kadınlıktan vazgeçip erkek olan Nil Erkoçlar hakkında arka arkaya bomba iddialar patlıyor. Dün Erol Köse Nil Erkoçlar'ın sadece göğüslerini aldırdığını, parasız olduğu için penis yaptırmadığını iddia etmişti.

Bu kez Nil Erkoçlar'ın doktoru açıklama yaptı.

Posta Gazetesine konuşan estetik cerrahı Dr. Hanife Akınoğlu, Erkoçlar hakkında iddialarda bulundu.

Nil Erkoçlar, Doktor Akınoğlu'na 1 ay önce gitmiş. Doktor şöyle anlatıyor;

"Nil 1 ay önce muayenehaneme geldi. Yanında ablası ve kardeşi vardı. Daha önce Nil gibi 3 arkadaşını ameliyat etmiştim. Nil bana yeterli parasının olmadığını söyledi. Küçük bir paraya iki memesini aldım. Duyulmasın diye ameliyatı uzakta bir hastanede yaptım."

Nil Erkoçlar, ameliyat olduğu haberlerini Erol Köse twitterdan duyurunca hayli sinirlenmiş. Bunun için de doktoru suçlamış ve onu tehdit etmiş.

Doktor Akınoğlu şunları anlattı:

Erol Köse Nil'in ameliyat olduğunu twitterdan yazınca, Nil 3 arkadaşıyla muayenehanemi bastı. 'Erol Köse'ye her şeyi sen anlattın. Şöhret peşindesin. Dava açacağım' diye beni tehdit etti. Tartıştık.

Madem olayın bu kadar gizli kalmasını istiyordu, neden röportaj yapıp fotoğraflar çektirdi? Meme alma ameliyatını ben sızdırmadım. Nil kendi arkadaşlarına hesap sorsun. Ben Erol Köse'yi de tanımam. Olay tehdit noktasına varınca konuşma kararı verdim.

Kanaltürk'te yayınlanan 2. Sayfa programına konuk olan Erol Köse, Nil Erkoçlar ile ilgili bir iddia daha ortaya atmış; henüz cinsiyet değiştirme operasyonunun yapılmadığını açıklamıştı.
olmadi:

Yukarı Alt