Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eL`dode demiş ki:
extraloob demiş ki:
bence gayet yakışmış bu kişiyi hiç tanımadan görseniz uuu şekil sağlammış dersiniz ama varoş ruhunu bildiğiniz için böyle diyorsunuz, kuzum şunu unutmayın o adam şekilden şekile girerek yıllık 1 trilyon kazanıyor siz günde 10 saatişçi olarak çalışıp evinizi ölene kadar zor geçireceksiniz hakaret etmeden önce bence bir daha düşünün şekil mi önemli parayı kazanmak mı ? haa şimdi para hiçbirşeydir dersiniz ama yaşınız 30a gelince buraya uğrayın bu topice yazdıklarınızı bir okuyun ok canlarım :P

Ps : sözüm meclis dışına yorumum öylesine bir yazıdır...
Herşey paramıdır bu dünyada?Önemli olan insanlara kişiliğimizi göstermektir bence...
(Eskiden fakir ama gururlu bi adam vardı...)

şimdi sen ne alaka yazı yazdın biz nihat doğan'ın yeni imajına yorum yaptık sen aradan girip benim yazımı almışsın tüm insanlara herşey para demişim ben sanki der gibi yorumlamışsın şunu öğrenin kuzum kıssaden hisse.....abdestsiz namaz kılmayınız sen bu yazının şu kısmını almışsın namaz kılmayınız, YAZIK sana.

evlenip ev kirası ödemeye başladığında bir de çocuk yaptığın zaman paranın gücünü anlarsın kuzum ayrıca hiç merak etme :mrgreen: :twisted: :lol:

eski tarzı iyiydi ya saçları hoşuma gidiyodu ayrıca benim üç yaşında bir kardeşim var seni ondan bile bebek kıskanıyorum kıskanıyorum kıskanıyorum "kıskanıyorumm" burası çok hoşuma gidiyo

Yukarı Alt