Misproject

Buralıyım
adamlarda 7m sp war bizde 500-600k sp li çar anca var bunlarda sp filan çok mu geliyo
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Ksro ile ilgili gördüğüm her resimde sp ler almış başını gidiyo ya herkes çok fazla farm yapıyor yada parayla sp kastırıyorlar yada sp satın alıyorlar (bu biraz saçma oldu :P) gerçek nedenini merak ediyorum bende

bence 90+ lvller o kdr zor ki sp kasmaya bol vakit oluyo :D bide %200 sp ticket filan olabilir :S

Benim mantığıma göre geriye dönelim Silkroad'da ilk char kastığımız zaman 5-10 arası sp ile skill açardık level ilerledikçe spmiktarı arttı ama levele göre bu resimde görüldüğü üzere 100 lvl normal bence bilmem açıklayıcı oldu mu :P

bence o lvl da zaten bi yaratık kessen bile %00.01 gelicek adam zekilik yapmış farm kasmış o lvlda sp farm yapsan bile aynı geliceği için ha yapmışsınn ha yapmamışsın aynı exp i alıcaksın ... bu durumda yapmak daha yararlı olur die düşünüyorum ama siz ne düşünüosunuz bilemem

bunlarda da acayıp bir premium var bizde yok ondan bence 24 saat ticket gibi bişi vardır düşünüyorum
:thumbsup: bide bu unique 107 lv olan roc

_ThePaiN_ demiş ki:
bence o lvl da zaten bi yaratık kessen bile %00.01 gelicek adam zekilik yapmış farm kasmış o lvlda sp farm yapsan bile aynı geliceği için ha yapmışsınn ha yapmamışsın aynı exp i alıcaksın ... bu durumda yapmak daha yararlı olur die düşünüyorum ama siz ne düşünüosunuz bilemem
yanlış düşünüyorsun gelen exp 00.01 den az olamazmı

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
TwiLighT demiş ki:
_ThePaiN_ demiş ki:
yanlış düşünüyorsun gelen exp 00.01 den az olamazmı
olur :D

Yukarı Alt