Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
PB'de karakterimin nickini degistirmeyi dusunuyorum. Degistireyim mi daha dogrusu yoksa kalsin mi bilmiyorum. Onerilere ihtiyacim var su an.

Mevcut nick: J'TR|PhaseLis*

[a]Lc|JacKDanieL's* : Oneri olarak geldi. Henuz bir birlik icerisinde degilim alc alcoholl'den geliyor :)

J'TR [a] kısmı ne ayak bilmem ama Daniel's iyi imiş ama Johnnie Walker :) yap sen onu
Yada JD'sLittleBastard gibi bişeyde olabilir

C 2 H 5 OH yap, alkolun formülü şaka şaka kelin ilaci olsa başina surermiş : D

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Zippy demiş ki:
J'TR [a] kısmı ne ayak bilmem ama Daniel's iyi imiş ama Johnnie Walker :) yap sen onu
Yada JD'sLittleBastard gibi bişeyde olabilir
Ne ayak olduguna dair en ufak bir fikrim yok herkes abuk subuk nickler yapmis hos durur diye cocuk onerdi :D
UnDeFeateD demiş ki:
C 2 H 5 OH yap, alkolun formülü şaka şaka kelin ilaci olsa başina surermiş : D
Tabi yaa :mrgreen:

Oyunda Alcohololics diye bir klan var ve onların tagi aLc bro. Tagsiz bir şekilde gezsen daha iyi olur.

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Lordzek demiş ki:
Oyunda Alcohololics diye bir klan var ve onların tagi aLc bro. Tagsiz bir şekilde gezsen daha iyi olur.
Vazgectim haci degistirmeyecegim. Su an taniniyorum zaten. Herkes vh'sin diyip kufrediyor ben de foruma ss atiyorum. Vh tezleri skor ve lafinin bulundugu ss ile dusuyor. Sorun kalmiyor benim acimdan. Tek sorun netim cok yavasladi su aralar ve blink,tw acamiyorum zaten yavas olan netimin hizini ekstra dusurmek istemiyorum

Yukarı Alt