Merhabalar;
Point Blank i biraz araştırdıktan sonra oynamaya karar verdim, görevler, silahlar, rütbeler vs vs az biraz bilgi sahibiyim. 2 Gün oynadıktan sonra uzm. çavuş 1. kademeye ulaştım.
Şimdi size sormak istediklerim şunlar; 25TL lik NG yükledim bunu nasıl değerlendirmeliyim ? %30 xp artış kağıdı baya avantajlı geldi almalı mıyım ? Birde snip de baya ustayımdır araştırdıgıma göre en iyi ng ile alınabilecek silah kriss miş, ben sniper da usta oldugum için M4A1 S nin statlarını da sağlam buldum sizce nasıl ?
Fikirlerinizi kısaca yazarsanız çok memnun olurum.

Server
Assos
Takımı
Besiktas
M4A1 S gerçekten 45 mermiyle bana göre çok ideal bir silah ve her zaman 90 günlük en kötü zamanımda 30 günlük bulundururum. Exp artışı değilde puan artışı alman daha faydalı olacaktır.

Toxicated demiş ki:
M4A1 S gerçekten 45 mermiyle bana göre çok ideal bir silah ve her zaman 90 günlük en kötü zamanımda 30 günlük bulundururum. Exp artışı değilde puan artışı alman daha faydalı olacaktır.
Ng İle Silah Alındıgı Zaman Puan'ları Harcıyanmadıgından Para Sorunu Olmuyo Hatta Dolup Taşıyor. Onun İçin Bence Alıcaksan Exp ARtışı Al. Fakat Ondan Önce Aug Almanı Tavsiye Ederim. Aug Çok Başka Bir Silah. 40Mermisi Var ve Öyle Anlar Oluyorki Korkutmak İçin Atış Yapıyorsun Veya Karsına 3Tane Adam Çıkıyor. Allah Ne Verdiyse Ateş Etmeye Vaşlıyosun ve Bi Bakıyorsun Ki Hepsini Öldürmüşşün. Zevkler ve Renkler Tartışılmaz Fakat Bence o Ng İle 3Aylık Aug Al Kalanıda Kafana Göre Harca :beer:

Tavsiyeler için teşekkürler arkadaşlar, 30günlük kriss aldım şimdilik, ilerleyen zamanlarda birde aug u deneyecegim.

Yukarı Alt