1. Reklam


  1. bestsro
   joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

New York'ta beklenen son


 1. hmzsnmz

  hmzsnmz rank8

  Kayıt:
  14 Mayıs 2007
  Mesajlar:
  24.648
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  36
  Şehir:
  Eskişehir

  New York'ta beklenen son
  New York Knicks'in yeni takım başkanı Donnie Walsh'un, antrenör Isiah Thomas'ın görevine son verdiği ve tecrübeli ismin farklı bir görevde takımda kalacağı açıklandı.
  36548asdas.jpg
  Bu sezon Atlantik Grubu'nu son sırada tamamlayan New York Knicks'in antrenörü Isiah Thomas, gelecek sezon takımın başında olmayacak. Thomas, farklı bir pozisyonda kulüpte kalmaya devam edecek.
  Konuyla ilgili açıklama yapan Knicks'in yeni takım başkanı Donnie Walsh, "Sadece yeni bir sesin, yeni bir antrenörün takımın yönünü değiştirmek için gerekli olduğunu düşünüyorum. Antrenörlük imrenilecek bir meslek. İnsanlar bu takımın antrenörü olmak istiyor" dedi.
  Thomas'ın görevine neden son verdiğine de değinen Walsh, "Thomas'ın tam olarak nerede hata yaptığını söyleyemem. Bu sezon yeteri kadar mücadele edemediğimiz fikrine vardığımızı düşünüyorum. Takım, kazanmaya ve mücadele etmeye motive olmuş gibi gözükmüyordu" diye konuştu.
  Knicks'in takım başkanlığıyla birlikte antrenörlüğünü de yapan Isiah Thomas, 2 Nisan'da Donnie Walsh'ın takım başkanlığı görevine getirilmesiyle görevden alınmıştı. Walsh'ın gelecek sezon Thomas'ın takımın başında olmayacağını açıklamasıyla birlikte, tecrübeli isim iki pozisyonunu da kaybetmiş oldu.