burakoz542 demiş ki:
mrneo demiş ki:
Herşey iyi, güzel umarım başarılı olursunuz serverde.. Peki neden kendinize ait bir union ismi amblemi yapmadınız ? '' MAD '' unionu venicenin en köklü ve en iyi unionlarından biridir bunu taklit ederek belkide kaliteniz düşebilir.. Yanlış anlamayın sadece ufak bi düşünce.. başarılar.

paşam iyi demişsin hoş demişsinde sanırım venicede yenisin :) benim bu oyunda 6. senem , 5 sene venicede oynadım MaD unionununda , China_City zamanlarında beraber kurduk , şuan huo lar oynu bıraktı , MAD_3 ilerliyor bi tek yani bilmediğin çok şey var anlatabildimmi :) 6 senedir MaD amblemi ile oynuyoruz HeaWeN guildi olarak :)

Doğrudur , biliyorum china_Citynin kurduğunu.. Huonun 70capta oyunu bıraktığını da biliyorum. Ben silkroadı beta serverinden beri oynuyorum zaten. Hani MAD görenlerin aklına ilk gelen bu dediklerin olmuyor , demek istediğim çoğu kişi benim dediğim şekilde düşünüyor. Hani bende öle düşünüyorum demiyorum da sadece bildirmek istedim. Hakkınız MAD unionu altında olmak. İyi oyunlar :)

6 senedir bu amblemle oynadığım için başka bi amblem tuhafıma gidiyor paşam sağolasın :) bu arada huo 90 cap geldiğinde bıraktı kasamam uğraşamam dedi .d

"DeathFighteR" isimli charımı sattım arkadaşlar , şuan 2 char bana ait " DevilSoul ve DeadLyKnight " bu charlardan bana ulaşabilirsiniz guildimize +90 kale savaşlarına gelebilecek arkadaşları bekleriz iyi oyunlar dilerim :)

burakoz542 demiş ki:
"DeathFighteR" isimli charımı sattım arkadaşlar , şuan 2 char bana ait " DevilSoul ve DeadLyKnight " bu charlardan bana ulaşabilirsiniz guildimize +90 kale savaşlarına gelebilecek arkadaşları bekleriz iyi oyunlar dilerim :)
kolay gelsin kardesim demekki sattın fighterı guildden guncel bir ss bekliyorm levelleri gösteren :)

Hobaaa buraga bak be petrada 34 lvl ken girmistim bu guilde cok iyi hatirlarim taa o zamandan guildde topu topu 3-4 tane warrior vardi beni de warriorum diye almisti guilde noobie :twisted: simdi ilerledik 100 lvl e dayandik hedefimiz 110 ilerliyoruz bakalim zaman ne gosterecek (:

ps : guildde halen ben ve 1 cafe sahibi kisi disinda hic warrior yok :mrgreen:

CapsLock demiş ki:
burakoz542 demiş ki:
kolay gelsin kardesim demekki sattın fighterı guildden guncel bir ss bekliyorm levelleri gösteren :)

sw bırakman üzdü beni , seni arıyo bu gözler :))

Yukarı Alt