Beyler Yeni server geliyor yarın ama ben hangi çarı kasacağıma karar veremiyorum tasiyelerinizi bekliyorum benim aklımda eu warrior cleric var ama glavie ve nukeride seviyorum

Sizce eu çarmı Chinse çarmı kasmalıyım ?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
eu wizzard kas bence lvl 90 yapar satarsın veya hızlı lvl kas lvl 64 ol hemen sat yeni serverlarda ilk charlar hemen satılıyor.

bencede eu wizard kas server yeni olduğu için 70 lvl falan olunca taksiden bayaa para kazanırsın

Wizard lar güzel ama zırt bırt ölmeleri yokmu adamı sinir ediyor her kasmaya çalıştığımda kesin çarı siliyorum sinirden :D

Donanımım iyi dersen sana tavsiyem bir wizard aç bir an önce 90 yap. daha sonra bununla p.level yaparak halka 60 lwl char 80-90 ytl diye satışa sun. Str - int verilmemiş vs.. ^^

eğer oyundan zevk almak istiyorsan kesinlikle wizard açma (tabii uniquelerden zevk alırım dersen orası ayrı). bu oyunu ticaret için oynamıyorsan gene wizard açma. sana tavsiyem full int s/s açabilirsin ya da ne bileyim archer.. tamamen senin oyun anlayışına kalmış bir şey, pvp mi yaparken eğlenirsin yoksa pvp falan mı? ona göre de kendi kafanda bir char aç, bize bakma biz oynamayacağız. (:

ben bu çarı kendim için düşünüyorum 100 lvl gelene kadar durduracam satmak falan yok bu sefer onun içinde güzel bişi olsun istiyorum ınt çarları str lere karşı pek şansları olmuyor wizard derseniz pwp de sıfır gibi bişi ben eu çarla chinse çarlar arasında kaldım eu warrior la glavie arasında daha doğru
2 side str ama warrior daha avantajlı gibi

Rogue & Cleric

Kasarkan xbow , uniq vs xbow pvp de dagger..üstüne tanımam

gelecek vaad eden bir char düşünüosan ve üstünde yoğunlaşcaksan str chine bow.. yok öle birşey düşünmüyorum oyundan soğumak istiyorum dersen wizard

1h-warlock açarsan azıcık da para harcarsan ağlatırsın..
tabi benim yapılandırmam olan 2h-cleric de açabilirsin.
her 2 durumda da sağlam olursun.90 lv da çift set dizersin,heavy armor ve robe.
ama avrupalı istemiyorum dersen glavie öneririm.

Tarantella demiş ki:
1h-warlock açarsan azıcık da para harcarsan ağlatırsın..
tabi benim yapılandırmam olan 2h-cleric de açabilirsin.
her 2 durumda da sağlam olursun.90 lv da çift set dizersin,heavy armor ve robe.
ama avrupalı istemiyorum dersen glavie öneririm.
2h warrior ları izliyorumda pwp de manyak bişi ama bide kasarken kolay olsa :mrgreen:

Yukarı Alt