yuxelfb demiş ki:
slm orcun benide ekle o ismlerin arasına bilirsin fena guild kasarım :=) He bu arada benim bowu oraya alsak bi el atın da nolurr.Zaten server acılsın alayınızdan 10 k plizz name simox
oy knakamda geliomus bnm :lol: gel gel :lol:

derbeder46 demiş ki:
Slm millet ben __KAHRAMAN__ zeusta biraz daha işim var ondan sonra aranıza katılırım ama şimdi değil katılırsam nicim aynı :lol: ben sizi sizde beni bulucaksınızdır zaten :lol:
sendemı gelıon beklıom gel tanı nıck yıne aynı bnm pmlesırız kapımız acık :lol:

KatiL demiş ki:
_EleCtrA_ demiş ki:
Arkadaslar server acılkdıktan ıtıbaren oyunda hepınıze teker tker pm atıcagım ve frıende eklıcem guılde kurulcagı zaman cagırmak ıcın daha kolay olur bıde maddi durumumuzu ıyı tutalım arkadaslar guıdle kurulumu lvl upu ugrası gerektırecek yenı server zor ama basarırız el ele verırsek herkesın yardımlarınıda beklıoz iyi oyunlar iyi forumlar
Abi 3 yer varsa eklesenee
1. ismail_yks
2. CanmTurkiyem
3. KOZAN_VURUCU

olur mu?...
hepimiz pre lan baslicaz bot da hazirdir =) ...
Insallah yer vardir abi =)
Kardes kusura bakma su an guılde full 3 kişilik ayırabılecegım bı yer yok sorry

kalktınmı lol ben daha yatmadım
kanka biliyon benim bow meselesini yakayım su +8 i gelmem hepten garantileşsin :lol: _siMoNe_
isim böyle olacak ykusuzluktan bayılcam :lol:D

simdi kalktım kankam yakma ya dursun +9 ona ben denıcem hem :lol: kapa caı gel sende bura senın caıda satılıga cıkarırız sıtede :lol:

ben coook dusundum eskı buıldımı acmaya karar verdım zeusdakı ılk deneme oldugu ıcın kotu olmusdu sekılden sekıle gırmıstı burdakını cok gusel yapıcam 4ewer fullıntswordshıeld veya full str glaive :lol:

crosbow acıcam ama yapılandırmasını bilmiyorum sitede var bilgiler ama urasamam karıstırırım salih geliyomuymus dün full uyudu heralde 20 saat falan staldaydı :lol:

Valla gelicem dedi ama ayrı olucak baska bı guılde acma fıkrı varmıs onda alırız onuda sorun deıl bu serverlar kacta acılıo 13_18 e kapalı demıs saaat kac oluo 13den 18 :lol:para biriktir yuko guılde acmak ıcın :lol:

5 hour diyo olum 11 den önce hayatta acılmaz burhandan haber var mı peki msn gel olum post mu ne kasılıyomuus burda böyle :lol: adamlar caz yapıyo sora

zuahha du msn acıyım rahat rahat konusalım burhana bırı deıs hera korede acılıo burda acılmıycak oda gıtmıs ona uymus venusde acmıs fullınt bıde pre kullanmıs pre fıyatına satacam carı gelcem dıo ama hıkaye :lol: neyse msn e gel

_EleCtrA_ demiş ki:
zuahha du msn acıyım rahat rahat konusalım burhana bırı deıs hera korede acılıo burda acılmıycak oda gıtmıs ona uymus venusde acmıs fullınt bıde pre kullanmıs pre fıyatına satacam carı gelcem dıo ama hıkaye :lol: neyse msn e gel
abi bu topıc başlığını değiştirsene isim başka yazılmadımı :mrgreen:

bende oynuorum beyler 30 lvl oldum akşama 34 felan olurum alır mısınız benide guild e?zeus dan _TiKiJaN_ ben

Beyler Bende Hereda Başladım admın DanieL_Tr hepimize iyi kasmalar :) :lolmuch:

Lord_Rings demiş ki:
OnLy4Ev3r demiş ki:
bende oynuorum beyler 30 lvl oldum akşama 34 felan olurum alır mısınız benide guild e?zeus dan _TiKiJaN_ ben
alırlar neden almasınlar neden bıraktın zeusu We den sana sıra gelmedimi :mrgreen:
yok hacklendim yoksa We sonuwsuz yerden yere vuruyodum iki sikille pert!!!

OnLy4Ev3r demiş ki:
Lord_Rings demiş ki:
OnLy4Ev3r demiş ki:
alırlar neden almasınlar neden bıraktın zeusu We den sana sıra gelmedimi :mrgreen:
yok hacklendim yoksa We sonuwsuz yerden yere vuruyodum iki sikille pert!!!
ya nasıl hacklenıyorsunuz anlamadım beleş bot mu kullanıyorsunuz nerden kaynaklanıyor

bende anlamadım gitti carımı bi siteye satmıslar o sitede satıcak şimdi kendi aldıgı parayı alıcak kalan parayı bana iade edicek.zararın neresinden dönersek kardır

Yukarı Alt