[youtube]<object width="500" height="315"><param name="movie" value="http://www.youtube-nocookie.com/v/dpXUkIDB60k&hl=en&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00&border=1"></param><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube-nocookie.com/v/dpXUkIDB60k&hl=en&fs=1&color1=0x234900&color2=0x4e9e00&border=1" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="500" height="315"></embed></object>[/youtube]

Paylasim icin tskler

DangerWalker demiş ki:
userfort demiş ki:
yha video dan bişi analamadım biri sözlü olara anlatabilirmi
evet bende, aslında anladım ama tam kafama oturuşması için biri anlatsa daha güzel olur :starving:
Daggerde baska bir playerin sekline dönüşme var, adam atkıyı takarken, o skilli kullaninca atkili oluyor adamin sekline dönüşüyorsun ve seni atkılı olarak görüyorlar sana vuran pk oluyor veya birinin etkisinden ölürsen :thumbsup:

|SicknesS| demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
userfort demiş ki:
evet bende, aslında anladım ama tam kafama oturuşması için biri anlatsa daha güzel olur :starving:
Daggerde baska bir playerin sekline dönüşme var, adam atkıyı takarken, o skilli kullaninca atkili oluyor adamin sekline dönüşüyorsun ve seni atkılı olarak görüyorlar sana vuran pk oluyor veya birinin etkisinden ölürsen :thumbsup:
vay anassını 8O :mrgreen:

|SicknesS| demiş ki:
DangerWalker demiş ki:
userfort demiş ki:

Birinin etkisinden ölürsen demişsin
Öyle birşey olmuyor gidin yanına seyredin peçe takılı olmadığı için asla sekmiyor.Adam sana tıklayıp saldırırsa sadece o zaman pk olunuyor. :thumbsup:

Yukarı Alt