İlkten kendime söz verdim stonelar felan yoktu yaptırmıcaktım çok pis gaza geldim 4.denemede yaptım bide gece iş başı yaptık biraz invdekiler için 5dk bile kasmadım :mrgreen:
sizce kaç para yapmışımdır bu akşam ?
invdekiler kaç para yapar sizce ?

10görüntüleme yorum yok yorumları bekliyorum :D
siz yorumları yapa durun ben uyuyim :D
ps:staffım +8di adv1 vardı

ColdHeart

Tanınıyorum
hayırlı olsun +7 çeviren kimi arkadasın staff 4600 oluyor kimi 4700 anlamadım neden atak farklılıgı oluyor socketlerdenmi acaba yada silahın mag kaçsa ona göre mi çevirince atak veriyor ?

Nowa staff +7 kırınca Moon staff verıo kardes
Power +7 kırarsan Sun staff verıo Sun acayıp mag xD

ColdHeart

Tanınıyorum
a7abebe demiş ki:
biliyorum kardeş +7 normal kırınca magic nova kırınca rare egypt kırınca legend veriyor anlatmak istedigim bi arkadas normal +7 kırıyor 4600 diğeri yine normal kırıyor 4800 atak oluyor neden böyle oluyor konuyu açan arkadasta lwl e göre atak demiş ama sanmıyorum silahın önceki halindeki magic değerine göremi item veriyor acaba ?

tolgahanin demiş ki:
a7abebe demiş ki:
biliyorum kardeş +7 normal kırınca magic nova kırınca rare egypt kırınca legend veriyor anlatmak istedigim bi arkadas normal +7 kırıyor 4600 diğeri yine normal kırıyor 4800 atak oluyor neden böyle oluyor konuyu açan arkadasta lwl e göre atak demiş ama sanmıyorum silahın önceki halindeki magic değerine göremi item veriyor acaba ?
Ordaki proficiency penalties i görüyor musun.
O lwl i düşük oldugu için silahı tam randımanlı kullanamadığı anlamına geliyor.
Belki seninkide öyle olmuş olabilir.

ColdHeart

Tanınıyorum
Neoptolemos demiş ki:
tolgahanin demiş ki:
a7abebe demiş ki:
Ordaki proficiency penalties i görüyor musun.
O lwl i düşük oldugu için silahı tam randımanlı kullanamadığı anlamına geliyor.
Belki seninkide öyle olmuş olabilir.
olabilir tam şimdi silahı 110 lwl biri takınca daha mı çok atak olcak silahta bunumu demek istiyosun ?

Onu blmiyorumda ben şöyle sanıyorum ; Örneğin +7 staff kırdın no adv mag 4600 werdi ve onun yannda +8 no adv krdın 4700 mag werdi yani + kaç kırdığın ile alakası olablr

Yukarı Alt