Bu akşam nette dolaşırken gözüme çarpan bir şiirdi bu çok hoşuma gitti kimin yazdığını bilmiyorum ama kim yazmışsa güzel yazmış. Buyrun okuyun...

Jangan bu üstüne yıkılır
Murderer olup içine çeker boğulursun
Bir başka gün açılır level atlarsın
Alchemy eşyalarını atarken
On ka pliz pm leri gönderirsin
Donwhang bu üstüne yıkılır
TG nin tangası yırtılır

Gün gelir kan kusturur bu mangyanglar
Botları gösterir auto training i gizler
Crack bulamamaktan ağlayacağın anlarda gelir
Karşıdan gelir potçuyu görürsün
Hotan bu üstüne yıkılır
Isyu nun tangası yırtılır

Uruchi çıktığı anda ölümü tanırsın
Potların bittiği anda res dilenmeyi düşünürsün
Trader hunter thief hep bir üçgendedir
Ama hiçbir zaman oyunun zevkini alamazsın

SAMARKAND BU ÜSTÜNE YIKILIR...
PARIS'IMIN GIYDIGI HER SEY YIRTILIR...

aa ben bu şiiri buldum bu şiir extranın zamanında yazdığı bir şiirin dalga geçilmiş hali ama okurken koptum ya

Yah ayıp olucak belki ama bu siiri yazan bole sosyal hayatı olmayan sanki sroyu hayatına adapte etmis biri gibi.Cook sacma. :?!!! Yanlısda olaiblrim tabi ama benim fikrim bu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
walla ne yalan söyleyeyim ben sevdim şiirimi güzel bir şekilde sroya uyarlamışlar iyi de yapmışlar lakin biraz aceleye gelmiş biraz daha geliştirselermiş keşke Wink Razz

reklamın iyisi kötüsü olmaz EXL - extraloob her yerde her zaman mevcuttur Cool

şiiri,karikatürü bakalım daha neler çıkacak yakında film de çekerlerse senin için extra hiç şaşırmam :mrgreen:

Reklamın iyisi kötüsü olmazsa buna ne diyeceksin? Bu da baya iyi bir reklam desene :lol:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
drotalion demiş ki:
Reklamın iyisi kötüsü olmazsa buna ne diyeceksin? Bu da baya iyi bir reklam desene :lol:

- Resim Silinmiş.
oho bunu çok önce gördüm en sevdiğim rkelamım bu düşünsene başka bir forum sitesinde extraloob.com yazınca banlanıyorsun lakin bu reklamı koyunca hiç banlanmıyorsun alemler bu imzayı biliyor böylece sitemize kolaylıkla geliyorlar alemi cihan beni avatarımı imzamı eserlerimi tanıyor tanıyacakta bu kişiler beni reklam ettikçe yakında bir film bekliyorum bir tek o yapılmadı ahahahhaa reklamın her türlüsünde oynarım.com extrabeer :santa:

Son düzenleme:
extraloob demiş ki:
drotalion demiş ki:

- Resim Silinmiş.
oho bunu çok önce gördüm en sevdiğim rkelamım bu düşünsene başka bir forum sitesinde extraloob.com yazınca banlanıyorsun lakin bu reklamı koyunca hiç banlanmıyorsun alemler bu imzayı biliyor böylece sitemize kolaylıkla geliyorlar alemi cihan beni avatarımı imzamı eserlerimi tanıyor tanıyacakta bu kişiler beni reklam ettikçe yakında bir film bekliyorum bir tek o yapılmadı ahahahhaa reklamın her türlüsünde oynarım.com extrabeer :santa:
iyi filmini bekleriz adı da soğuk mızrak olsun o zaman (cold glavie ya o yüzden) :lol: :lol:
abi düpedüz özürlü sucker falan diyorlar ya sen de güzel güzel diyorsun yani onu gören sence sitene geliyor mudur dersin :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Ben hiç sanmıyorum da o yüzden
Yakında sana küfür edene teşekkür mü edecen :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
drotalion demiş ki:
extraloob demiş ki:
drotalion demiş ki:

- Resim Silinmiş.
iyi filmini bekleriz adı da soğuk mızrak olsun o zaman (cold glavie ya o yüzden) :lol: :lol:
abi düpedüz özürlü sucker falan diyorlar ya sen de güzel güzel diyorsun yani onu gören sence sitene geliyor mudur dersin :lolmuch: :lolmuch: :lolmuch: Ben hiç sanmıyorum da o yüzden
Yakında sana küfür edene teşekkür mü edecen :lol:
burada biz kendi reklamımızı yaparız sen git başka yerde ne halt edersen et hiç sorun değil reklam reklamdır zihniyetim budur dileyen dilediğini burası hariç dilediği yerde yapabilir Cool

Son düzenleme:
soguk mızrak daha hosuma gitmisti gerçi en azından film adı gibi EXL reklam filmi adı gibi oldu :lol:

drotalion demiş ki:
Bu akşam nette dolaşırken gözüme çarpan bir şiirdi bu çok hoşuma gitti kimin yazdığını bilmiyorum ama kim yazmışsa güzel yazmış. Buyrun okuyun...

Jangan bu üstüne yıkılır
Murderer olup içine çeker boğulursun
Bir başka gün açılır level atlarsın
Alchemy eşyalarını atarken
On ka pliz pm leri gönderirsin
Donwhang bu üstüne yıkılır
TG nin tangası yırtılır

Gün gelir kan kusturur bu mangyanglar
Botları gösterir auto training i gizler
Crack bulamamaktan ağlayacağın anlarda gelir
Karşıdan gelir potçuyu görürsün
Hotan bu üstüne yıkılır
Isyu nun tangası yırtılır

Uruchi çıktığı anda ölümü tanırsın
Potların bittiği anda res dilenmeyi düşünürsün
Trader hunter thief hep bir üçgendedir
Ama hiçbir zaman oyunun zevkini alamazsın

SAMARKAND BU ÜSTÜNE YIKILIR...
PARIS'IMIN GIYDIGI HER SEY YIRTILIR...
aşırı iğrenç olmuş ciddi diyorum

igrenç olup olmaması önemlimi bir şiirin taklidi aslından daha iyi olamazki... hmm
Sonuçta konuşacak konumuz oluyo lagroad :lol:

Yukarı Alt