Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Netİnternet.com.tr Hosting Satımından Daha Fazlası ...

Kampanyalar olsun , müşteri hizmetleri olsun gerçekten mükemmel bir satış vizyonları var.Bende kendi sitemi haliyle buradan aldım , ve şu ana kadar gayet memnunum . Kesinlikle kullanıcıları kandırmaya , kazıklamaya yönelik bir icraatları yok . Şöyleki ben 25 milyon verip hem alan adı hemde host almıştım , siteden alan adı alana host ömür boyu bedava kampanyasını gördüm . Hemen dedim boşu boşuna 10 milyon baymışım diye :lol: Gittim böyle böyle dedim anında cevap verdiler , tabiki Uğur bey 10 milyon'unuz kredinize eklenmiştir diğer alışverişlerinizde kullanabilirsiniz dediler. Gidip diğer firmalarla uğraşıp bin bir türlü saçmalıklarla boğuşmayın diye bende böyle bir konu açmaya karar verdim :) Fazla uzatmadan size siteyi vereyim siz gezin görün ;

Alan adı alana hosting bedava mı ? Banner'de yanlışlık mı var, hosting alana alan adı bedava olmasın.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
adamlar güzel iş çıkartmışlar 6 yıldır bu sektördelerse vardır bildikleri ^^

MSN ekledim, yarın sabah adamlarla konuşayım kesinlikle taşırım siteyi buraya. Bilgilendirme için teşekkürler.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Evet köklü olma yolunda zaten bu sektörde 6 yıl dayanıyorsa belirli müşteri potansiyeli yakalamıştır sık kullananlara ekliyorum olurki site yaparım değerlendirmeye alıcam

Yukarı Alt