Taşıma açısından aşırı bir avantajı olduğu ve de fiyat ortalaması düşük olduğu için netbook almayı planlıyorum. Fakat evdeyken 1 charı da bota bırakma gibi bir fikrim var. Bana fiyatı uçuk olmayan ve 1 tane botu rahatlıkla kaldırabilecek bir netbook önerebilir misiniz ? Eğer mümkün değil ise genel anlamda netbook ile ilgili önerilerinizi bekliyorum.

piyasadaki standart netbooklar intel atom islemci ve civarinda oluyorlar.silkroad icin fiyatı uçuk olanlardan alman gerekir diye düşüyorum.

HaMulo demiş ki:
piyasadaki standart netbooklar intel atom islemci ve civarinda oluyorlar.silkroad icin fiyatı uçuk olanlardan alman gerekir diye düşüyorum.
Olabilir. :think: Ama hiç kullanmadım netbooklardan o yüzden bir yorumda bulunamıyorum. :popcorn:

netbook alıyorsan ya muhasebeci olucaksın world,excel yada sadece internette geziceksin oyun felan zor yani fiyatları normal olanlarla en azından çok zor :)

Netbook silkroadı anca clientless çalıştırır ki onuca çalıştırması için önce normal olarak açmak lazım sroyu o iş hayal şimdiki teknolojiye göre :)

Ya ben her şekilde netbook alacağım. Fakat almışken böyle bir şey yapabilir miyim diye merak ettim sadece. Yalnız yorum yapanlardan netbook kullanan yok sanırsam. Kullanan birisinden bilgi almak istiyorum. İyi ve kötü yönlerini. Her açıdan tabiki sadece oyun değil.

Morzan demiş ki:
Ya ben her şekilde netbook alacağım. Fakat almışken böyle bir şey yapabilir miyim diye merak ettim sadece. Yalnız yorum yapanlardan netbook kullanan yok sanırsam. Kullanan birisinden bilgi almak istiyorum. İyi ve kötü yönlerini. Her açıdan tabiki sadece oyun değil.
Diyorumya eğer ben çıkan yeni oyunları oynarım, yada sadece silkroad oynarım diyorsan laptop al. Netbook da hem rahat edemezsin hemde ısınır
yavaşlar,çok uğraştırır. Netbook adı üstünde sadece nette ve küçük çaplı programlarda çalışıyorsan alırsın ama senin amacına göre laptop iyidir.

Bro netbooklar oyun oynamak için tasarlanmamış sadece internette gezmek ofis programları kullanmak için tasarlanmış. Ekran kartları yok,işlemcileri düşük ramleri 1gb (ram in yarısınıda ekran kartı alıyo zaten). açmayacağını bilmek için kullanmaya gerek yok herşey ortada :)

Ya siz de takıldınız silkroada. :P Mümkünse ona göre bir netbook alayım dedim sadece. Onun dışında ortalama fiyatlı iyi bir netbook önerisi almak istiyorum sizden.

Morzan demiş ki:
Ya siz de takıldınız silkroada. :P Mümkünse ona göre bir netbook alayım dedim sadece. Onun dışında ortalama fiyatlı iyi bir netbook önerisi almak istiyorum sizden.
http://tinyurl.com/6f9k82j
Bunu öneriririm.

Netbooklar küçük olduğu için yapımı ve mağzemesi pahalı ona verecegin paranın üstüne 200-300 daha eklersen kral bir laptop alırsın.

Yukarı Alt