Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Daha önceden almış olduğum Netbook'u kuzene verdim kendime yeni alacağım bu bağlamda sizlerin kullanım koşullarına göre yorumlarsanız çok sevinirim.

Aradığım özellikler ; uzun pil süresi + 2 gb ram + n450 serisi + windows 7 starter 8)

bu hafta almak istiyorum bilgilerinizi paylaşırsanız çok sevinirim :muck:

Server
Assos
Takımı
Besiktas
Uuuu hayırlı olsun makine hakkında önerim yok ama düşüncelerim çok iyi, bi kere sağlam bi kullanıcısı olacak :P

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Uuuu hayırlı olsun makine hakkında önerim yok ama düşüncelerim çok iyi, bi kere sağlam bi kullanıcısı olacak :P

ahahah masaüstü var laptop var bir netbook'ta vardı onu verdim yenisini alıyorum artık 2 yıl dolmadan teknolojik aletlerimi dağıtacağım ki yenisi alıp gündemi yakalayabileyim 8)

bide senin hakkında neler söylerlerdi ya, şimdi bakıp gülüyorum sana iftira atanlara.. :curtain:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
IKnowYouNow demiş ki:
bide senin hakkında neler söylerlerdi ya, şimdi bakıp gülüyorum sana iftira atanlara.. :curtain:

yahu bugüne kadar site açan herkes şunları yaparlar ;

1) önce sitelerini açarlar.
2) sonra sitemize 100 farklı hesapla üye olurlar.
3) sonra sitemizde herkese reklam gönderirler.
4) sonra kendi sitelerinde bize laf ederler.
5) aradan 1 yıl geçer o siteler kapanır terk edilir giderler.

http://www.extraloob.com Dünyanın En Büyük Silkroad Online Bilgi Paylaşım Sitesi 4 yıldır hizmetinizdedir, aristokrat ve elite profilimizle kimseye tek kelime etmeden işimizi yapar geçeriz 8)

Ps : neyse biz netbook aramaya devam edelim boşverelim bunları varmı yakınlarında kullanan tavsiyesi olanlar :detective:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Samsung Netbook'umu aldım çalışma masama artık bu da eklenecek 8)

extraloob homework :kalp:

extraloob new netbook :dance:

BaSoryong

Buralıyım
Hayırlı Olsun okan abi bende almak istiyorum ama almıyorlar :( :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Server
Assos
Takımı
Besiktas
Yanlız masaüstü klavyeni biliyorum, uyuz oluyordum onun tuşlarına nasıl kullanıyorsun sen yaa .. Şimdi dikkatli baktım da gördüm :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Toxicated demiş ki:
Yanlız masaüstü klavyeni biliyorum, uyuz oluyordum onun tuşlarına nasıl kullanıyorsun sen yaa .. Şimdi dikkatli baktım da gördüm :mrgreen:

klavyemi ilk aldığımda tuşlardan isyan ettim ağlamıştım lakin şimdi iyi ki bu tuş takımına sahip klavyeyi almışım diyorum kuzum biz gamer adamız oyunlarda parmaklarının tuşlardan kaymaması acımaması için o kadar etken ki o koruyucu plastik hiç kaydırmıyor :wink1:

cepten girdiğim için yazılar karıştı "çok hoş sade ve düzenli bir masa bi anda kendi masamı gördüğümü zannettim"

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
JohnnyBravo demiş ki:
cepten girdiğim için yazılar karıştı "çok hoş sade ve düzenli bir masa bi anda kendi masamı gördüğümü zannettim"

babadan geçen bir hastalık anormal temiz ve titiz bir adamımdır bir de bunu ITU'de aldığım sistemli çalışma ve düzen eklenince ortaya ömür boyu titiz bir hayat çıkıyor işte 8)

makinada sro kurdum sbot ile cayır cayır kasıyor walla 2 char ölsen açamaz garibim lakin tek char sorunsuz iyi oldu bu :twisted:

extraloob demiş ki:
Samsung Netbook'umu aldım çalışma masama artık bu da eklenecek 8)

extraloob homework :kalp:

extraloob new netbook :dance:
okan abi ses sisteminden memnunmusun ? buarada monitörüne bayıldım :)

Ahah kullandığın laptop benimkinin aynısı ; Eğer satarsan ekranına ve anakartına talibim ^^
DN:Sanırım biraz gecikmişim. :P

ehh birde o odadan netbookla çekilmiş bir foto alalım laptop , netbook ve masaüstüyle birlikte komple.Tabi uygun görürsen.

Yukarı Alt