Beyler Windows saatine göre 27 Sn ve 57 Snler atmaya çalışın Cep Telfondan!

ya böyle şeylere kesinlikle inanmayın tamamıyle yalan dağıtıyolarsa bile kendi adamalrına dağıtıyolar düşünsenize 30sn de bir para dağıtsa şirket batar. ben hiç bir zaman katılmama çekilişe herhangi bir şeye resmen ayak üstü kazık atıyolar

Absence

Birşey sorucam bu bir büyük bir küçük harf yazma durumu nedir
Bkz: Başlık

angela demiş ki:
ya böyle şeylere kesinlikle inanmayın tamamıyle yalan dağıtıyolarsa bile kendi adamalrına dağıtıyolar düşünsenize 30sn de bir para dağıtsa şirket batar. ben hiç bir zaman katılmama çekilişe herhangi bir şeye resmen ayak üstü kazık atıyolar
xD koca şirket 30 sn de dağıttığı 10-20 liraylamı batcak =) tmm kardeşim oda senin görüşün saygı duymak zorundayız :)
kendim kazanmasam tamam dicemde.. :twisted: bide öyle kendi adamı filan.. kendi uydurduğunuza kendinizide inandırıyorsunuz :coffee: bi kere öyle olsa 3 olur 4 olur sonra baktı olmuyo bi kıllık var en azından ben bidaha o markayı kullanmam... o adamlar 2-3 gofretle zengin olmuyolar ki 3-5 lirayla batsın :thumbsup:

Nestle mi batıcak güldürme beni yahu :D köylerden aldıkları süte %100 kar koyan alan herifler mi?

Nestle kendi özel çiftliklerinde değil de köylerden süt topluyor mu diyorsun :lol: İşleri güçleri yok köy köy gezip süt toplayacaklar. Üstelik Mera inekleri günlük 5 litre kadar süt vermekte özel besili hollanda inekleri en az 30 litre

Che Guevara demiş ki:
Nestle kendi özel çiftliklerinde değil de köylerden süt topluyor mu diyorsun :lol: İşleri güçleri yok köy köy gezip süt toplayacaklar. Üstelik Mera inekleri günlük 5 litre kadar süt vermekte özel besili hollanda inekleri en az 30 litre
ahh yavrum çok cahilmişsin

Rusya/(D)İngiltere/Fransa takılıyoruz işte.. xD
Kobe demiş ki:
Che Guevara demiş ki:
ahh yavrum çok cahilmişsin
Yine tartışma başlayacak..

9-10 tane aldım üst üste yolladım hiçbirşey kazanamadım. Bayatlamış ürünleri elden çıkartmaya çalışıyorlar.

Ama fake değil, bu tür organizasyonlarda sahtecilik yapılmaz.

tartışma başlatmaya uğraşmayın 3-5 lira kazanın diye iyilik yaptık bi teşekkür yeterli =)

Yukarı Alt