Ulan sınavdan çıkmışım zaten alacağım puan 301 olacak en fazla, insan bu moraldeki birine böyle bir şerefsizlik yapar mı ? Tamam ayrılık tercih meselesidir, kimseye benden niye ayrılıyorsun falan diyemem eyvallah ama böyle durumdaki bir insana böyle bir şey yapılmaz aga ya. "Ben sevmeyi beceremedim hepsi benim suçum" diyor bir de ağzına vuracan iki tane harbi felaket sinirliyim. Şunu da yaşadım ya yemin ediyorum daha beterini muhtemelen yaşayamam.

Evet papatya verince parçalayan kızdan söz ediyorum.

İyi akşamlar.

O kız sana çok büyük ayıp yapmış kardeşim, boşveeeeeer be kim takar genç delikanlı adamsın sen onun gibisini daha 70 tanesini süzgeçe çevirirsin be senin gibi delikanlı adam için üzülmeye değer mi bak keyfine lan ne takılıyon sıkma canını.

Aklıma gelen; kız sınavdan önce ayrılıp moralini bozmak ve başarını etkilemek istememiş. Zaten pek hayırlı bi kız değildi boşver gitsin :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Aklıma gelen; kız sınavdan önce ayrılıp moralini bozmak ve başarını etkilemek istememiş. Zaten pek hayırlı bi kız değildi boşver gitsin :)
Bende böyle düşünüyorum açıkçası.Bu arada kızında sınavı iyi geçmediyse ruhsal bir çöküntü yaşıyor olabilir...

Bak ben zaten söylemedim ama o kızdan sana zaten hayır gelmezdi işini gör gitsin kardeşim ne gerek var seversen ......... biliyorsun benim içinde bu böyle oldu her zaman bak keyfine kanka cidden kendine yazık etme.

Abi tamam bende ayrılmayı aslında düşünüyordum yani ama sırf böyle ne biliyim sınav zamanı ayıp olmasın kıza kalbi kırılmasın sınavı etkilenmesin diye. Bu gerizekalı önceden planlamış gibi şu gün söylüyor bana bunu. Ne hali varsa görsün bak yemin ediyorum.

Abi bak bi de benim sorunum şu hayatta gördüğüm, çıktığım her kızla sonradan evlenecez diye bir düşünce olması. Direkt bağlanıyorum ya çok kötü bir şey bu yaptığım.

Biz erkek milleti olarak salağız abi bende öyleyim ya hayatım da belki adam akıllı birine aşık olmuşumdur o kızda o...pu çıkar ama kız bana söylemişti dedi ki sen saf bir çocuksun bense şeytan kalırım senin yanında falan demişti ulan tipimi ..... neyse zaten öyle güzel kız benim neyime de bak sen gene kızla çıkmışsın ben platonik bugüne kadar benim hiç isyan ettiğimi gördün mü forumda kıymetini bil bence beterin beteri var.

Bu mesaj tenpanter rumuzlu uyeden alinti yapildi
tenpanter demiş ki:
Biz erkek milleti olarak salağız abi bende öyleyim ya hayatım da belki adam akıllı birine aşık olmuşumdur o kızda o...pu çıkar ama kız bana söylemişti dedi ki sen saf bir çocuksun bense şeytan kalırım senin yanında falan demişti ulan tipimi ..... neyse zaten öyle güzel kız benim neyime de bak sen gene kızla çıkmışsın ben platonik bugüne kadar benim hiç isyan ettiğimi gördün mü forumda kıymetini bil bence beterin beteri var.
Platoniği bende 2 yıl yaşadım, derdini çok iyi anlıyorum. Abi kızsız bir dünya istiyorum ben, kadınların olmadığı bir dünya.

Diyecem ve yanlış anlaşılacam tamam. :D

Takımı
Galatasaray
Bence onun aklı papatyada kalmış siniri geçmemiş makara:

Bu mesaj ironEyE rumuzlu uyeden alinti yapildi
ironEyE demiş ki:
Abi bak bi de benim sorunum şu hayatta gördüğüm, çıktığım her kızla sonradan evlenecez diye bir düşünce olması. Direkt bağlanıyorum ya çok kötü bir şey bu yaptığım.
Ben daha çıkmadan evliliği düşünüyorum ve sonra vazgeçiyorum kıza açılacağım varsa da açılmıyorum. Boşvere boşvere kaç yaşına geldim daha çıktığım kız olmadı. Çok hoşlanıp kör kütük aşık olup teklif ettiğim bikaç kızda reddetti. Bana bakanlara da, ciddi düşündüğüm için ben beğenmeyip pas vermiyorum böyle devam ediyo yalnızlığım :) Bugün içinde kızların da olduğu bi ortamda daha kimseyle çıkmadığımı söyleyince şaşırıp kaldılar, istesem çıkardım ama öyle gönül eğlendirmek için bi kızla çıkamam ben hep ciddi düşündüm hepte ciddi düşünücem. Yaş 30a kadar yolu var :)

oha sendemi bizdensin. :/ ulan bi kişi daha geldi bizim yalnızlara :/

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Ben daha çıkmadan evliliği düşünüyorum ve sonra vazgeçiyorum kıza açılacağım varsa da açılmıyorum. Boşvere boşvere kaç yaşına geldim daha çıktığım kız olmadı. Çok hoşlanıp kör kütük aşık olup teklif ettiğim bikaç kızda reddetti. Bana bakanlara da, ciddi düşündüğüm için ben beğenmeyip pas vermiyorum böyle devam ediyo yalnızlığım :) Bugün içinde kızların da olduğu bi ortamda daha kimseyle çıkmadığımı söyleyince şaşırıp kaldılar, istesem çıkardım ama öyle gönül eğlendirmek için bi kızla çıkamam ben hep ciddi düşündüm hepte ciddi düşünücem. Yaş 30a kadar yolu var :)
sen ayran gönüllüsün makara:

bu akımın sonu nereye gidicek hayırlısı bakalım :D

Şartlar ayran gönüllü olmaya zorladı ne yapayım :!!&%&! birine aşık olacakken öbürüne bakıyorum ona aşık olacakken diğerine böyece hiçbirine aşık olmamayı öğrendim :!!&%&! İlgimi birisine odaklarsam sonunda çok acı çekeceğimi tecrübe ettim ben..

ironEyE demiş ki:
Oha aynen :D

Bu mesaj Lemonade rumuzlu uyeden alinti yapildi
Lemonade demiş ki:
ironEyE demiş ki:
Oha aynen :D
22.03.2012 eekd1

Yukarı Alt