Bız Itemlerımızı bıle full blue yapamıyoz bırak full blueyı guzel yapamıyoruz adamlar full sun cekıyor bakıpda aglayasım gelıyor Cool

bannedddd

Buralıyım
Arkadaşlar burda olay oyuncunun sosun larını göstermek değil. Hercules ve ondan sonra açılan tüm serverlarda henüz 8dg sosun düşmedi ama Neptune'de adam 8dg sosun dizmiş. Biz de bu nasıl oldu diyoruz. Wink

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Rational demiş ki:
Arkadaşlar burda olay oyuncunun sosun larını göstermek değil. Hercules ve ondan sonra açılan tüm serverlarda henüz 8dg sosun düşmedi ama Neptune'de adam 8dg sosun dizmiş. Biz de bu nasıl oldu diyoruz. Wink
Nasıl yani Herculeste dahil yeni serverlarda 8dg sosun yokmu Question

Sen Görmemişsin o zaman basbaya rev6.com da gösteriyor adam neptunede ve itemlerinin yarısı sun Rolling Eyes

JeNNa demiş ki:
Sen Görmemişsin o zaman basbaya rev6.com da gösteriyor adam neptunede ve itemlerinin yarısı sun Rolling Eyes
pff o adam aslında zeusta. rev 6 nın hatası neptune diye gösteriyor.

rev6 nın hatası mı yanılıyorsun diye düşünüyorum çünkü aynı chardan hem zeusta var hem neptunede ama yinede sen iyisini bilirsin ben pek karışmıyorum ...

O adam Neptune serverinda değil rev6'nın hatası.Hercules'den sonraki serverlarda sun yok hata Neptune'de 80level adam yok diye biliyorum.

Yukarı Alt