Bayadır forumu takip ediyorum ve fark ettim ki isro bitince o eski exl'de bitmiş. Eskiden hep birlikte oyun oynardık, sürekli biryerler toplanır orda deli gibi kasar alırdık. Fakat şimdi isro bitince sro oynayanlar azaldı kalanlarda private sro'da dağılmış durumda. Yazın sürekli psro oynadım ama hiç zevk aldığım söylenemez. Şuanda tahmin ediyorum ki herkes birinden " hadi şu oyuna başlıyalım orada takılalım " demesini bekliyo. Bu hemen olucak bişey değil şuan sitede takılıpda okulu olan bu sene uni. sınavına hazırlanan var fakat yaz için hem siteyi canlandırmak hemde eski heycanı yakalamak için oyun araştıralım tartışalım ve yaz için yeni bir oyuna başlıyalım. Bu FPS olur MMORPG olur farketmez. Herkes oyun önersin tartışalım ve o oyuna başlıyalım. Benim fikrim MMORPG oyun oynamamız. Neden derseniz diğer oyunlarda farklılıklar olabiliyor. Örneğin fps oyununu bir kişi iyi oynar bir kişi kötü o zaman fazla zevkli olmaz. MMORPG oyun ise sonuçta herkesin uzun bir sro geçmişi olduğu için kısa sürede adapte olup oynayabilir. Ayrıca 2. önerim ise daha önce denenmemiş veya yani başlamış veya başlıycak bir oyun olması. Varsa bu konuda bana katılan yorumlarını bekliyorum. Dediğim gibi önümüzde yaza çok uzun zaman var. Hepbirlikte karar verip tekrar o eski ortamı kurmaya çalışalım.

tenpanter demiş ki:
Her güzel şeyin bir sonu vardır silkroadta öyleydi ama geçti gitti ve bitti :)
Benim demek istediğimde o zaten. Şu sitede herkesin ortak yaptığı tek şeyde silkroad oynamak olduğu için silkroad bitince sitedeki aksiyonda bitti gibi. Fakat neden yeni bir başlangıç olmasın. Neden yeni bir heycan olmasın. :headbang:

eski bayram şuanda yanımda oturuyor selamı var--

--
isro değil mmorpg bitti bu saatten sonra dünyada 2 çeşit oyun türü var 1- Blade & Soul 2- Diğer oyunlar :P kimse oyun oynamak istemiyor artık bende blade & soul'u bekliyorum oda sırf grafiğe önem verdiğim için demek istediğim bir yerde toplanıcak grup bulaman artık have a nice day cya

dip not: extraloob da oyun için takılmıyorum.

Takımı
Besiktas
Extraloob silkroad paylaşım sitesi olabilir ama o bitince extraloob'ta bitti diye bişey denmesi saçma bence önceleri dediğin ortamların içinde bende vardım güzel vakit geçiriyorduk çünki ozamanlar herkesin yaşı küçüktü sorumlulukları yoktu şimdi sitede benle birlikte sınava hazırlanan bir çok kişi var onun dışında işe başlıyanlar oldu o sebeplede sitede canlılık eskiye göre azaldı.
Ama dediğin gibi bu yaz bir oyuna başlayabiliriz ironeye ile bu konu hakkında konuşmuştuk başlamayı düşündüğümüz bir oyun var kafanıza yatarsa yazın oyunun dibine vururuz :D
the-elder-scrolls-online-kim-oynar-t282662.html

Duygusuzz demiş ki:
Extraloob silkroad paylaşım sitesi olabilir ama o bitince extraloob'ta bitti diye bişey denmesi saçma bence önceleri dediğin ortamların içinde bende vardım güzel vakit geçiriyorduk çünki ozamanlar herkesin yaşı küçüktü sorumlulukları yoktu şimdi sitede benle birlikte sınava hazırlanan bir çok kişi var onun dışında işe başlıyanlar oldu o sebeplede sitede canlılık eskiye göre azaldı.
Ama dediğin gibi bu yaz bir oyuna başlayabiliriz ironeye ile bu konu hakkında konuşmuştuk başlamayı düşündüğümüz bir oyun var kafanıza yatarsa yazın oyunun dibine vururuz :D
the-elder-scrolls-online-kim-oynar-t282662.html
Benim demek istediğim sitenin bitmesi değil. Sitedeki aktifliğin bitmesi. Bu site paylaşım sitesi olmanın yanında bi yandan da topluluk sitesi idi. Yani herkes birbirini tanırdı. Bir kişi bişey yapalım dendiği zaman hurra herkes toplanırdı. Benimde demek istediğim önümüzde uzun zaman var hekesin şuanda uğraştığı birşey var onu konuda da belirttim zaten. Yaz için kimsenin işi yoktur sanırsam ve yaza kadarda uzun bir vaktimiz var. Melih ile bulduğunuz oyun bende çok bakmıştım güzel bir oyun. Kafadan 3kişi olduk bile. Herkes önerisini yazar burda zamanı geldiğinde geliceklerle bir oylama yapar ve başlarız. Daha sonra site yeni bir heycan kazanır ve bizde hem yeni bir oyun ile tanışırız hemde yeni bir ortam kurarız ve yazın tadını çıkarırız. :headbang:

Point blank oynayalım derim herkezin tagi ExL|NiNCaSu gibi olur birlik beraberlik kufursuz team speakte ayarlariz eski ortami ayarlariz.

Takımı
Besiktas
NiNCaSu demiş ki:
Point blank oynayalım derim herkezin tagi ExL|NiNCaSu gibi olur birlik beraberlik kufursuz team speakte ayarlariz eski ortami ayarlariz.
Onu eskiden combat armsta yapıyoduk süper oluyordu :D

Takımı
Besiktas
Ya ben point blanka ısınamadım combat arms aksak olmazmı yine :D

Takımı
Besiktas
Cs'nin çekici bir yanı kalmadı artık ondan çok sıkıldım CA da zombi olayı clan savaşları falan zevkli oluyor :D

Yukarı Alt