Durum
Daha fazla cevap için açık değil.

EliteTurk

Aileden
HeavenAngel'in bende önemi diğer charlarım kadar büyüktür fakat Legend ler üst üste geldi ve artık tek bir charıma konsantre olarak oyuna devam etmek istiyorum o yüzden dolayı istemeyerekde olsa charı satmaya karar verdim,HeavenAngel hesap bilgilerinin hepsi elimde mevcuttur alternatif e-mail ine kadar,charın çektiğim fotoğrafları haricinde kasasında yeterince tablet elixir ı bulunmakdadır A grade Devil i vardır süresi uzatılmayı bekleyen toplama pet i mevcuttur,charın içinde skill point 0 lama ve stat point 0 lama kasasında mevcuttur istediğiniz yapılandırma ile devam edebilirsiniz,charın başından hiç bir çalınma vakası geçmemiştir.. Antalya elden yada site aracılık sistemi ile charımı pazarlıksız 100TL ye satılıktır !

İletişim Bilgileri

Mehmet Yazıcı
msn : [email protected]
Cep Tel : 0555 875 49 80

HeavenAngel'in Skilleri
HeavenAngel'in Item leri

_Kriptex_

Tanınıyorum
1 lvl den 105 Lvl e kadar kasımına 350 TL istiyor benim bu chara harcadığım Premium,elektirik,internet masrafı zaten 1000 TL yi geçmiştir o yüzden diğer satılık charlarla bu charı karıştırmayın
Diğer karkaterlerden pekte farkı yok 1 leveldan 105level a kasmaya 350tl felan bunlar boş sözler sizin için söylemiyorum tabii, piyasa durumuna göre bakılıyor artık karakterlere yani ordan bir mantık yürütmeye çalışmayın 1 leveldan 105 e 350 e kasılıyor gibisinden bilen var bilmeyen var yanlış anlaşılma olmasın daha sonra :coffee:

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt