Kayıt
15 Şubat 2009
Mesajlar
5.756
Beğeniler
0
Şehir
Sakarya


Bir Electronic Arts stüdyosu olan Black Box bugün ilk devasa online yarış oyunu olan Need for Speed World'ün kapalı betasının başladığını duyurdu.

Önümüzdeki bir kaç ay süresince, dünyanın dört bir yanından binlerce oyuncu world.needforspeed.com adresinden kayıt olarak PC beta testine katılma olanağına sahip olacak.

Need for Speed World'ü test edecek olan bu oyuncular, meraklanan beklenen yarış oyununu görecek olan ilk kişilerden olacaklar ve yapıcı eleştirileri sayesinde geliştirme ekibine ürünü hatalardan arındırma ve daha iyi hale getirme fırsatı verecekler.

"Need for Speed World dünyanın ilk MMO yarış oyunu - dünyanın dört bir yanındaki hız tutkunları için tamamen yeni bir eğlence deneyimi," diyor Need for Speed World Kıdemli Yapımcısı John Doyle. "Need for Speed'in klasik, adrenalin dolu yarışlarına yeni bir güçlendirme sistemi ve derin RYO tarzı gelişim ekleyerek gerçek anlamda devasa ve sosyal içerikli bir Need for Speed deneyimi hazırladık."

Need for Speed World yarış oyunlarının en iyi yanlarını, eşi olmayan bir sosyal deneyimle biraraya getiriyor. Bir yarış oyununda ilk kez oyuncular arkadaşlarına, ailelerine veya binlerce diğer oyuncuya karşı yarışabilecekler ve 150 millik açık dünyada online kapışmalara ve polis kovalamacalarına katılacaklar. Need for Speed World, Need for Speed Most Wanted ve Need for Speed Carbon'daki bilinen popüler şehirleri alarak Need for Speed evreninde bugüne kadar yaratılmış en geniş ve en heyecanlı yarış dünyasını sunacak.
 
Yukarı Alt