abi cok saolda tek link lazım ben anlamamkı bole indirmeyi yuklemeyi felan Sad Embarassed

tek link tavsiye etmiyorum. 100-150 saat veriyor. tek tek indirince işi 2-3 saatte hallediyosun.

Beyler Need For Speed Pro Street i ŞU ANDA ripliyorum.Yüklenmiş hali 7.45 GB ripleyince ne kadar olur bilmem ilk defa ripliyorum.Ripledikten sonrada upload edip siteye koycam...Veya sana linkleri gönderirim SONS4HN3, sen burdan editleyip koyarsın benim için farketmez...

Bu arada hacım seni durdurabilene aşk olsun.Biraz destur :mrgreen: :mrgreen: :lolmuch:

SonSAHNE

Bilgiliyim
:lolmuch: estafrullah yaw. sende baya ilerleme var pro street upload edeceksin dmek. Eğer upload edersen istediğin şekilde sun siteye siteye büyük bir rip oyun upload eden ilk kişi olacaksın :lolmuch:

static ip olduğundan rapid den birşey indirmk çile gibi bu yüzden indirip upload edemiyorum yaw Evil or Very Mad

SonSAHNE

Bilgiliyim
bende bir oyun var onu upload edeyim bakayım :lolmuch:

splinter cell . rarlayıp upload a başlıyayım hemen. rar şifresinide www.extraloob.com koymayı unutmayasın Wink

Hacım ayıp ettin.Bu arada NFS Pro Street bilgisayarıma kurulu ve doğru düzgün çalışıyor.Senin resimli anlatımın varya ondaki gibi yaptım aynısını bir sorun çıkmaz dimi?Sonra indirirler bozuk filan çıkar tüm site bana ..... :mrgreen: :mrgreen:

SonSAHNE

Bilgiliyim
olur sen merak etme ama sen yinede bir bak başlarında birşeyler sorunluysa upload etme Wink

Tamam hacım.Olmadı ben upload ederim siteye koymadan önce giderim arkadşımda denerim olursa koyarım olmazsa koymam siteye, birde olursa şimdi upload etmek baya bir uzun hemde hazır abimde yok yarın gelcekmiş :lolmuch: , ya hcaım bu arada nerden baksa 1 buçuk saat şu an %69 biraz yavaş oluyo, hiçbirşeyde açık değil sadece arada bir gireyorum msj atılmışmı diye, o kadar ama yinede çok yavaş oyunun boyutu çok yüksek olndan galiba.neyse çok konuştum :mrgreen: :mrgreen: ben afk şu bitsin artık bu arada %70 olmuştur :mrgreen: :mrgreen: :santa: .

Yukarı Alt