Bugün piyasaya baktıgımızda gerçekten birçok online oyun varken silkroad bize daha cazip geliyor ? :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance: :dance:

oyundaki karakterlerin çok hoş çizilmiş olması benim nedenim. başka hiçbir oyunda bu kadar hoş karakterler yok

Takımı
Besiktas
Cryolite demiş ki:
oyundaki karakterlerin çok hoş çizilmiş olması benim nedenim. başka hiçbir oyunda bu kadar hoş karakterler yok
+1905

Görselleri gerçekten harika, Lakin para yatırmak konusuna gelecek olursak istersen para yatırmayabilirsin.Bu tamamen senın durumuna ve zevkine kalmış bir olay.Sonuçta ücretsiz (!) oynanan bir oyun.

şimdiye kadar 20den fazla oyun denedim ücretli ücretsiz ama sronun zevki hiçbirinde yok

Aynen Bi Oyunun Grafikleri Oyunun İçine Bu Kadar Güzel Oturtulamaz ve En Azından Çizgi Film Yada Konusuz Konular Yok İçinde ^^

grafik ve kesinlikle konusundan haritasının real hayatta da var olduğundan kurgu değilde yaşanmış bir olayı konu almasından ve sürekli geliştiriliyor olmasından ve geliştirilicek olmasından daha sayabilirim dünya üzerinde İslam dinini işleyecek tek online oyun olmasından etkilendim :):)

Ezio0o demiş ki:
grafik ve kesinlikle konusundan haritasının real hayatta da var olduğundan kurgu değilde yaşanmış bir olayı konu almasından ve sürekli geliştiriliyor olmasından ve geliştirilicek olmasından daha sayabilirim dünya üzerinde İslam dinini işleyecek tek online oyun olmasından etkilendim :):)
Katılıyorum
:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Yukarı Alt