Arkadaslar bir şey dikkatimi çekti!
Taxi yapan kisilerde veya sordugum kisilerde %99.9 Sbot kullanıyor Mbot yok gibi birsey.
Bunun nedini Sbotun Mbottan iyi olmasımı yoksa Mbotun zor bulunmasımı nedir ?
ve Mbot da galiba cok fazla sorun olusuyor forumda sürekli mbot da su sorun war bu sorun war yardım die konular acılmıs. Kısaca Sbot dahami iyi ?
yardımcı olursanız cok sevinirim simdiden teşekkürler!

Aslinda mbot gayet iyi bir bot.sbotun karsisinda durabilen tek bot. Yenilikleri ilk mbot getirdi,sbot dahz iyisini cikardi. Mbotun en onenli problemi script yapmak. Cidden sinir bozucu bir sey. O yuzden sbot daha elverisli

ewt ya şimdi sen söyleyince hatırladım script olayını :) elimde 3-4 tane mbot account wardı hic kullanılmamıs onları bulunca soriyim bi dedim ama ugrasılmaz dedigin gibi scriptle filan :)

Takımı
Besiktas
Sadece script olayı yok uzun zamandır mbot kullanıyorum sorunlar oluşuyor ama artık kalıplaşmış sorun onlarda cevabı açık ama yapamayan çok oluyor :)

Mbot`un en iyi avantajı türkçe arayüzü olması , sbot`da iyi bot fakat üyelik alma vs . accont fiyatları pahalı.

Hmmm tüh bilseydim mbot kullanırdım neyse aldım artık sbot :) ama elimde 3-4 tane hic kullanılmamıs mbot acc. var isteyen arkadaslara TL karsılıgı verebilirim :)

Yukarı Alt