bende 80 lvl olsam içimden gitmek gelir ama bunlar çok abartıyolar.... Evil or Very Mad

lvl 52 yim full str elimde lvl 52 +3 full blueli glavie,sos +2 üstlük ve diğer itemlerimde + lı ve bluelidir sizce uriyi kolaylıkla kesebilrmyim ???? Question

oyunun amaci adamı 80 lwl yapıp farmı bitirmek daha sonra napcak adam ? sürekli pwp yada hunter thif arada uniglerede gidicek tabi bunda abartilkcak bisi yok 80 lwl isterse tg yede gider uru yada isyu yada bunu kimsenin yargilama gibi bi luxu yok sizde zamani gelince ayni seyleri yapcaksiniz cunki ...

ilk tg mi 79 lwlde kesmitim ornegin

therealone demiş ki:
oyunun amaci adamı 80 lwl yapıp farmı bitirmek daha sonra napcak adam ? sürekli pwp yada hunter thif arada uniglerede gidicek tabi bunda abartilkcak bisi yok 80 lwl isterse tg yede gider uru yada isyu yada bunu kimsenin yargilama gibi bi luxu yok sizde zamani gelince ayni seyleri yapcaksiniz cunki ...

ilk tg mi 79 lwlde kesmitim ornegin
80 im ve hic tg kesmedim 40 dan sonra.

bence zevk 80 lwl den sonra zaten kasılmıo ya kendini işe wercek yada uniqe lere

daha hiç 80 olamadım ama olsam gece gündüz lord beklerdim sun düşürebilmek için
tg ile fazla uğraşmayın bizim de önümüzü açın dimi ama Wink

adam 80 olmuş yapacaı bişe kalmamış unique kesip adını duyurur ben olsam bende öle yapardım

valla 80 lvl olanakarda kesinlikle uniq beklemıyorum onun yerıne zaman kaybedıceme bırakıyorum bota arkasında 80 olunca farmda bıtınce artık ne bulursan :lolmuch: :lolmuch:
sızde aynı lvl geldınızde sızde kesın aynısını yapıcaksınız arkadaslar oun ıcın bu tarz yorumlar yapmayın

Yukarı Alt