Neden goldbotlar banlanmıyorda 2000 silk ve 1m sp charım banlanıyor adamlar sabah server acıldıgında abartısız 150 200 kişi aynı anda hareket edıyorlar pot alıyorlar felan kasmaya gıdıyorlar istedikleri gibi kasıyorlar goldbotlar neden bızım gıbı ban yemıyor ya şoka ugradım bu sabah o kadar emegimiz bosuna gidiyor yazık degılmı ya banlıcaksın madem git goldbotlarıda banla herkesi bnala niçin aradan rastgele kurbanlar seçiyorsun !'!!!! bot kullananda kullanmayanda silk alanda herkese rastgele ban iyice sinirlerim bozuldu ya hayatım karardı resmen

Prestij

Tanınıyorum
Goldbotlar banlanmıyor diye birşey söz konusu değil. İllegal girişlerin serverlara verdiği zararlar hat safhaya ulaşınca Joymax oyunu ilk açtığından bu yana kullanıcılara yaptığı uyarıları uygulamaya kesin geçirdi. Normal bot, crack li bot, clientless vb. adı ne olursa olsun hepimiz biliyoruzki bunlar illegal/yasadışı programlar. Ama bizler o kadar alışmışızki bunları normal oyunun birer parçaı gibi görüyoruz.

GoldBotlar'da banlanıyor banlananlar listesine girdiğinizde zaten çok belli oluorlar 'rgsrtrty' 'aadcdf' gibi garip garip isimler koyuyorlar gerçektende bıktık artık

Yukarı Alt