arkadaşlar neden extraloob.com u seviyorum bizi buraya bağlayan nedenler nedir düşüncelerinizi bekliyorum herkes aklına geldikçe neden bu sitede olduğumuza dair yazarsa değişik düşünceler çıkacaktır eminimki mesela ilk olarak ben söylüyorum neden bu sitedeyim öncelikle burda birileri birilerine yardım ediyor paylaşım yapıyor ve silkroad hakkında ne varsa bana kalırsa en kapsamlı sitelerden biri uzun soluklu bi maraton olacak extraloob.com dünyası :thumbsup:

burda kımse kımseye su bılgı bana kalsın demıor herkes paylasıor we extraloob paylastıkca buyuyor :beer:

Benim ailem burada abilerim kardeslerim burada özelimi paylaşabileceğim arkadaşlarım derdini sıkıntısını dinleyeceğim abilerim var.Buraya bağlanmışız bir kere aile olmuşuz bundan sonra ayrılmak kolay değil.

SilkRoad'ı uzun süre önce bırakmış olmama rağmen kopamadım buradan ve kopmayıda hiç düşünmüyorum zaten forumumuz Türkiye'nin en iyi forumları arasında yer almak için büyük adımlarla ilerliyor
Sro bahane Extraloob şahane :thumbsup:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
güzel yorumlar için çok teşekkürler canlarım, siteyi kurduğum gün tek bir düşüncem vardı bildiklerimi komple sizlere aktarmak önceleri sro ile bilgi paylaşımı yaptım sonrasında sizlerle beraber güldük eğlendik öğrendik öğrettik ve halen de aynen devam ediyoruz herkese çok teşekkürler en büyük farkımız ise biz bir aileyiz ve böyle de devam edecektir.

sro ya geri başlamamın sebebi bile bura. Burada herkes birşeyler paylaştıkça, büyüyor, büyüdükçe paylaşılıyor, böylece sro dan ziyade bir aile ortamı oluşuyor.

extraloob demiş ki:
güzel yorumlar için çok teşekkürler canlarım, siteyi kurduğum gün tek bir düşüncem vardı bildiklerimi komple sizlere aktarmak önceleri sro ile bilgi paylaşımı yaptım sonrasında sizlerle beraber güldük eğlendik öğrendik öğrettik ve halen de aynen devam ediyoruz herkese çok teşekkürler en büyük farkımız ise biz bir aileyiz ve böyle de devam edecektir.
Okan abi sana helal olsun.Simdi gordum dikkat cekti 19k post 8O 8O 8O 8O

Azim önemli bisey...

CooLLer demiş ki:
extraloob demiş ki:
Okan abi sana helal olsun.Simdi gordum dikkat cekti 19k post 8O 8O 8O 8O

Azim önemli bisey...

asdf nin yarısı onun postu :P

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Extraloob da beni tutan şey çok saygılı bir ortamın başka bir değişle aile ortamının ve tabikide birbirinden değerli ve bilgili silkroadcıların oluşu.Ek olarak ayrılmayıda düşünmüyorum çok sıcak bir ortamı var :wink1:

Elecktr10 demiş ki:
Extraloob da beni tutan şey çok saygılı bir ortamın başka bir değişle aile ortamının ve tabikide birbirinden değerli ve bilgili silkroadcıların oluşu.Ek olarak ayrılmayıda düşünmüyorum çok sıcak bir ortamı var :wink1:
he imzalardan belli aile ortamı düşünsene 10 yaşında çocuk forumda geziyo annesi görüyo bu imzaları tamam çok açık olomıyabilirde kapalı felanda degil :|

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Colin demiş ki:
Elecktr10 demiş ki:
he imzalardan belli aile ortamı düşünsene 10 yaşında çocuk forumda geziyo annesi görüyo bu imzaları tamam çok açık olomıyabilirde kapalı felanda degil :|
Ne alaka şimdi sen başkalarına yorum yapcağına kendin yazsana bişeyler işin herkesi eleştirmek :!:

Extraloob dan önce bi çok forum sitesinde çalıştım co admin vs olarak, ama hangi imbuenin hangi statusu verdiğini bilmeyen adamlarla aynı yerde olmaktan bıktım, Sonunda extraloob.com u buldum, chinese bölümünden çıkmıyorum :)
@Colin imzalara gelince, burası 10 yaşındaki bi çocuğun takılması için pek uygun bir yer değil bence bu kadar büyük bi sitenin de yaş ortalamasının 10 olmasını beklemen gülünç :P
Ayrıca gerçekten bir aile ortamı ve saygı ortamı, bilgiye saygı ve teşekkür, güzel bir paylaşım ortamı var :starving:

Bi ara anket vardı,yas ortalamamız yaklasık 16'ydı ynls hatırlamıosam.Ki su an Türkiye'de 16 yasında bi delikanlıyı bir bayanla odaya soksan kim bilir neler olur :D

Yani bikinili kadın imzaları ahhh ne terbiyesiz olarak gorulmemeli bence.

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
CooLLer demiş ki:
Bi ara anket vardı,yas ortalamamız yaklasık 16'ydı ynls hatırlamıosam.Ki su an Türkiye'de 16 yasında bi delikanlıyı bir bayanla odaya soksan kim bilir neler olur :D

Yani bikinili kadın imzaları ahhh ne terbiyesiz olarak gorulmemeli bence.
Çok doğru zaten çoğu imzalarımızıda Ps Userlar yapıyor yani olumsuz örnek olcak imzalara bizden önce onlar izin vermezler

Server
Efes
Takımı
Fenerbahce
Görevim oldugu için :lol: siteye bağımlı oldugum için güncel haberleri takip ettiğim için ortam güzel oldugu için daha da gider 8)

Yukarı Alt