benim mahmah002 adlı banlamışsınız.Ama ben minoset16 die acc tanımıyorum bile.güya reklam yapmışım. :cry:
Ben birtek bu siteye üyeyim.Ama Sayenizde banlandı.İsterseniz Banı Açmayın ama Suçu Benim Üstüme Atan Şerefsizin ta .... .İnsan Gibi Söylemek varken suçu başkasına atmak allah allah.Neyse Bu seferde beni vurdu şerefsizler...

Jigsaw

Aileden
- Resim Silinmiş.

Hangi sitede olduğunu tekrar hatırlatayım dedim...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Jigsaw demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Hangi sitede olduğunu tekrar hatırlatayım dedim...

:wink1: Hala Gelip İtiraz Edebiliyorlar ...

Son düzenleme:
Değil.Çünkü Benim Minoset16 die acc'm yok diyorum. Şifresini Bile Bilmiyom...Nasıl iştir Bu be.Hay ben böle phpbb nin :( .Ben Israr Ediyorum!!Benim minoset16 die acc'm yok!!

addIcFb

Aileden
xmahmah002 demiş ki:
Değil.Çünkü Benim Minoset16 die acc'm yok diyorum. Şifresini Bile Bilmiyom...Nasıl iştir Bu be.Hay ben böle phpbb nin :( .Ben Israr Ediyorum!!Benim minoset16 die acc'm yok!!
ama deliller ortada :|

Jigsaw

Aileden
mahmah, İnternet cafeden siteye giriyor musun? Eğer evetse minoset16'yı yakalayıp dövüp fotoları koyman karşılığında banının açılması düşünülebilir. :P

addIcFb

Aileden
Jigsaw demiş ki:
mahmah, İnternet cafeden siteye giriyor musun? Eğer evetse minoset16'yı yakalayıp dövüp fotoları koyman karşılığında banının açılması düşünülebilir. :P
hehehehe :mrgreen:

Jigsaw demiş ki:
Adamı dövdükten sonra fotolarıda çekcekmişsin duydunmu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:

addIcFb

Aileden
Matzeline demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Adamı dövdükten sonra fotolarıda çekcekmişsin duydunmu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :lol:
Böylesi Teklifleri Hiç Bir Yerde bulamazsın

_DieMyStyLe_ demiş ki:
Matzeline demiş ki:
Jigsaw demiş ki:
Böylesi Teklifleri Hiç Bir Yerde bulamazsın
eet bana sorarsan minoset kim de sen extraloob a zarar vermissin de bende sana verem de kafayı cak :mrgreen: :mrgreen: :twisted: :twisted: sonra siteye koy resimleri

pfffffff

Aileden
Arkadaslar durumlar bildiginiz gibi degil durum insanlarin acc illegal yollarla gidiyor!
Kimseyi suclamayin bu yolla global modumuzun modumuzun dmodumuzun bile acc gitti halen milleti sucluyorsunuz..

Cem durum bildigin gibi degil disaridan mudahale ile eski surumumuzde acc lar caliniyordu.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ElazigLee demiş ki:
Arkadaslar durumlar bildiginiz gibi degil durum insanlarin acc illegal yollarla gidiyor!
Kimseyi suclamayin bu yolla global modumuzun modumuzun dmodumuzun bile acc gitti halen milleti sucluyorsunuz..

Cem durum bildigin gibi degil disaridan mudahale ile eski surumumuzde acc lar caliniyordu.
yavaş hacım ne müdahelesi yok öyle birşey adamlar şifrelerini 123456 vb. yaparlarsa 3-4 denemede herkes tutturur.

pfffffff

Aileden
abi 1 2 3 kisi degil ki hepsimi 123456 yapti.Var bu isin bir rezilligi ins en yakin zamanda biter

Benim Şifrem 1234567 değil. :lol: Olamaz sate koymam.AmA inadına yapmadım diyorum.Lütfen Açın Şu yasağı.Ayrıcanakta Ben İnternet Kafede Girmem.Bizim Buralarda Düzgün bi İnt Kafe Yok...

Jigsaw

Aileden
xmahmah002 demiş ki:
Benim Şifrem 1234567 değil. :lol: Olamaz sate koymam.AmA inadına yapmadım diyorum.Lütfen Açın Şu yasağı.Ayrıcanakta Ben İnternet Kafede Girmem.Bizim Buralarda Düzgün bi İnt Kafe Yok...
Bu söylediklerin şüpheyi daha da üstüne çekiyor. Kardeşine söyle reklam yapmaktan vazgeçsin ne diyeyim.. :P

Neyse Israr Etmeyeyim.Ama Reklam Yapmadım.Nese Bu Sefer Piyango Bize Vurdu.İnş. Başkasının Başına Gelmez...

Saygılar...

Jigsaw

Aileden
Bir rastlantı olduğunu düşünüyorum. Arkadaş gerçekten çok saygılı bir şekilde güzel bir üslupla dile getirmiş derdini. Milyonlarca internet kullanıcısı var Türkiye'de aynı IP denk gelebilir rastlantısal olarak. 88 ile başlayan ve gerisi 10.000.000 ihtimalden oluşan bir sayılar dizisi bu IP. 70.000 üyesi olan bir forumda denk gelmesi çok da uçuk bir olay değil bence. Samimiyetine inanarak banını kaldırıyorum. Umarım yüzümü kara çıkarmazsın.

Yukarı Alt