Böyle dengesizler her zaman olacaktır. Extraloob.com'un içeriğini herkes biliyor. Önceden de bazı adminlerin nicklerini kullanarak bazı kişileri hacklemişlerdi.Bundan ders almaları bir daha bu hataya düşmemeleri gerekir. Senin yapacağın bir şey yok. Onların akıllı olup, her yere sazan gibi atlamamları lazım. Bu arada sana gelen maileride hiç bakmadan direk sil hacı ^^ Lüzumsuz şahsiyetler her zaman olacak

Geçen biri msn den ekledi beni. Hem ekleyen o hemde bana beni niye ekledin diye küfür ediyor gerizekalı. Msn açılımını sorsan bilmez bile..

Majestic demiş ki:
ganigani demiş ki:
dR.NooB demiş ki:
Msn açılımını sorsan bilmez bile..
Hakkaten neymiş ya valla uzun zamndır merak ediyom hep araştırcam diyom ama aklıma getirdin neymiş sölermisin.
Microsoft Network bumu.Vallaha merak ettim.Bi sölesen^^
MicroSoft Network
Sağol.Uzun zamandır merak ediyodum çok sağol. :muck:

Şu msnden benim kadar çeken yoktur ya. Günde onlarca insan geliyor beni neden ekledin diye. Halbuki son 2 aydır kimseyi eklemedim. Sen kimsin sorusuna gıcık olurum.Adımı söylesem nerden tanıycaksın. Neyse daha dikkatli olalım bu konularda.

Hatta jigy'e sorabilirsiniz cs serverlarıma ilk geldiğinde adminlik istedi vermedim. Dedim önce extraloob.com'dan özel mesaj at bana sonra vereyim. Attı öyle verdim^^

bazıları da var.Ekliyorlar, kimsiniz diye sorunca cevap vermiyorlar. Neden eklediniz diyorum. falanca kişi mail gönderdi,ordan aldım msn inizi.

Forward mail gönderirken kişilerin mail adeslerini gizlemek gerek. Daha Bcc kullanmayı bilmeyenler var. :oldie:

güleyim mi ağlayayım mı bilemiyorum. :?

Msn hack üzerine uraştım 1.5 sene ya ben bulamadım yada böle bişi yok.

Msn hackleme diye bir olay yok msnin son açığı wardı kapatıldı şimdi hackerlar takır takır arıyorlar.Ama çok güvenlikli siteler.hiç açığı olmayan sitelerin yada msnlerin hacklenme ihtimali 0.01 di oda İnsanın kendi açığıdır

Örnek veriyorum

Açığı olmayan bir sitenin adminine benim siteme gelirmisin der.Admin kabul eder üye olur.Sitesine davet eden admin şifrwsine bakar eğer doruysa profline girer.Hack olayı böledir.Bide gizli soru tahmin etme olayı war:)

Benm bildiklerim bu kadar

Yukarı Alt