Benim oynadığım bir online oyun var, ben bunda goldfarming yapmak istiyorum. Yani kısaca bir bilgisayardan 50 60 tane hesap açmak istiyorum. Elimdeki bilgisayar kaldırmadığı için sunucu kiralamayı düşünüyorum ama fiziksel sunucular bu işi görür mü ? Alırsam hangi siteden almam iyi olur ? Yada bulut sunucularda işimi görürmü ? Aydınlatırsanız sevinirim. Oyun silkroad tarzında

Takımı
Galatasaray
Clientless botu var ise oyunun yapabilirsin ama client ile yapamazsın. Kiralık sunucularda ekran kartı olmaz çünkü.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Fiziksel sunucularda ekran kartı olmaz , bu yüzden istediğin oyunları açmayacaktır.
GPU sunucular var bu işler için ama pahalılar ;

GPU
280 euro.
2 x E5-2620v4
Burada daha çok çeşit var ama pek mantıklı bir iş değil gibi , bu fiyatlarda.

Clientless botu var ise oyunun yapabilirsin ama client ile yapamazsın. Kiralık sunucularda ekran kartı olmaz çünkü.
clientless botu yok ama clientler küçük küçük kareler şeklinde ufak ufak açılıyorlar çok fazla bi ekran kartı isteyeceğini sanmıyorum. sunucularda ekran kartı üzerinde de ekran kartı yokmu ? varsa o iş görmezmi

Fiziksel sunucularda ekran kartı olmaz , bu yüzden istediğin oyunları açmayacaktır.
GPU sunucular var bu işler için ama pahalılar ;

GPU
280 euro.
2 x E5-2620v4
Burada daha çok çeşit var ama pek mantıklı bir iş değil gibi , bu fiyatlarda.
bunlar benim limitimi aşıyor, benim bütçem 300 liraya kadar teşekkürler yinede tavsiye için :beer:

Takımı
Galatasaray
Ne kadar az kullansa da olmaz diye tahmin ediyorum. Oyunun adıyla belki bir araştırmak istersin. Ben silkroad açmayı denemiştim açmamıştı.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
i7nin son sürümlerinde cpu ile gpu tümleşik ama sunucularda bunun aktif olduğunu zannetmiyorum , sormak lazım.

Bunun yanı sıra ucuz bir çözüm olarak bir bilgisayar toplanıp dclere gönderilebilir , barındırma olarak 200-250 tl ödersin muhtemelen.
Hatta biraz daha ileri gidip , bu bilgisayarı alman sitelerin birisinden toplatıp , almanya da ki bir dc'ye gönderirsen barındırma ücretin biraz daha az olur , tabi bilgisayar toplama ücretinde.

Yukarı Alt