Malum , dün doğumgünümdü. Ailem burada olmadığından ve arkadaşım da olmadığından dolayı kız arkadaşımla birlikte kutladık. Gidip dışarda harcamaktansa evde takılmayı tercih ettik biz de...
Menüyü sayacak halim yok ama birlikte Antalya 5M Migros'a gidip sepeti fulledik ve dönüp hemen hazırlıklara başladık :D

Tüm gün beraberdik zaten acıktığımızdan dolayı hemen mutfağa girdik bir saatlik çabanın sonunda orta halli bi masayı adam etmeyi başarmıştık :P

Ps: Aceleyle masayı tam oturtmadan çekmişiz heryer bomboş ama idare edin :lol:

Yemeği zar zor bitirdikten sonra güzel bi pasta yaptık ve yeni bir kokteyl olan Gazotine'i çıkardık. Gazoz , tonic ve cinden oluşan bu kokteyl içine bi dilim limon atıldığında cidden çok güzel oluyor tavsiye ederim ^^

11 Temmuz 2008'den beri her günümü bir öncekinden daha güzel hale getiren , gündüzümü gecemi neşelendirip hayatıma anlam katıp renklendiren , doğum günümün kusursuz geçmesini sağlayıp bugüne kadar tuttuğu elimi hiç bırakmayan , kendimden çok sevdiğim , kalbimle , mantığımla , gözüm gönlümle herşeyini sevdiğim , gecenin yıldızı bitanem : Su

Veda öpücüğü :oops: :cry:

Bu güzel günü extraloob sitesinde geçirmememin sebebi de işte buydu. Neden başlığa yazmadın demeyin sonra
:muck: :muck: :muck:

V.I.P

Old School
Takımı
Fenerbahce
Harika kutlamışsınız tam benim tarzımda dışarıda eylenmektense evde sevdiklerimle kutlamayı herzaman tercih etmişimdir :wink1:

AnatoliaFire demiş ki:
Evde kutlamak diyince sönük bir kutlama hissi uyandırıyor insanda ama resimler öyle söylemiyor. ^^
Resmiyeti sevmiyorum. Dışarda bi pantolon gömlekle ya da takım elbiseyle gidip akşam yemeğini resmi sohbetle geçireceğim sakin sakin yemek yiyeceğim bi restaurant yerine evde kıra döke güle eğlene kendi yemeğimi yapar yerim

Absence

Bırak oynamıyorum ben adam topicindende kovuyor oysa ben pastasına ortak olma niyetinde falan değildim hani

Geçmiş doğum günün kutlu olsun ve Antalyanın neresinde oturuyosun merak ettim :D

BrendiBelle demiş ki:
waoww veda öpücüğü olayın en güzel şekilde bitmesini sağlamış bro.bu arada o masayı ben tek başıma yardım almadan hazırlarım pehhh :mrgreen:
Masa basit yahu.
Kıymayı al baharat ekmek ekle fırlat tavaya = köfte
Patatesleri hazır aldık şimdi yalana gerek yok :lol: direk tavaya at = patates kızartması
1 bardak pirinç 1.5 su bardağı su şehriye yağ vs = pilav
haydari ve rus salatası ile içecekleri anlatmaya gerek duymuyorum artık :lol:
Önemli olan mutfakta birlikte uğraşıp beraber o masayı hazırlamak.
Pasta en zevkli yeriydi krem şantinin yarısı daha kıvamına gelmeden tarafımdan test amaçlı mideye indi :P

Hayatın tuzağına düştük, sevginin uzağına...
[GM]Polgara demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:
Evde kutlamak diyince sönük bir kutlama hissi uyandırıyor insanda ama resimler öyle söylemiyor. ^^
Resmiyeti sevmiyorum. Dışarda bi pantolon gömlekle ya da takım elbiseyle gidip akşam yemeğini resmi sohbetle geçireceğim sakin sakin yemek yiyeceğim bi restaurant yerine evde kıra döke güle eğlene kendi yemeğimi yapar yerim

Seninki daha güzel bi hayat felsefesi. Herkesin içinde doğum günü kutlamak falan çok ters işler. :P
Evde rahat rahat en güzeli. :headbang: :starving:

Windy

bir doğum günü bukadar güzel olamaz ki . . . sevdiğin insanla yeni bir yaşa girmekten güzel başka birşey varmı? yeni yaşın sana mutluluklar getirsin pol :beer:

Absence demiş ki:
Bırak oynamıyorum ben adam topicindende kovuyor oysa ben pastasına ortak olma niyetinde falan değildim hani
Kıyamam ya gel gel pasta duruyor feda olsun sana :D
WindTalker demiş ki:
bir doğum günü bukadar güzel olamaz ki . . . sevdiğin insanla yeni bir yaşa girmekten güzel başka birşey varmı? yeni yaşın sana mutluluklar getirsin pol :beer:
:beer: :muck: sağol kardeşim
AnatoliaFire demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:
AnatoliaFire demiş ki:

Seninki daha güzel bi hayat felsefesi. Herkesin içinde doğum günü kutlamak falan çok ters işler. :P
Evde rahat rahat en güzeli. :headbang: :starving:
Hem evde daha fazla olanak var yemek yedikten sonra ya da yemeden önce elele gezmek zorunda kalmıyorsun yani :detective: :coffee: :twisted: :D :popcorn: :curtain: :wink1: :mrgreen:

[GM]Polgara demiş ki:
BrendiBelle demiş ki:
waoww veda öpücüğü olayın en güzel şekilde bitmesini sağlamış bro.bu arada o masayı ben tek başıma yardım almadan hazırlarım pehhh :mrgreen:
Masa basit yahu.
Kıymayı al baharat ekmek ekle fırlat tavaya = köfte
Patatesleri hazır aldık şimdi yalana gerek yok :lol: direk tavaya at = patates kızartması
1 bardak pirinç 1.5 su bardağı su şehriye yağ vs = pilav
haydari ve rus salatası ile içecekleri anlatmaya gerek duymuyorum artık :lol:
Önemli olan mutfakta birlikte uğraşıp beraber o masayı hazırlamak.
Pasta en zevkli yeriydi krem şantinin yarısı daha kıvamına gelmeden tarafımdan test amaçlı mideye indi :P
evt burası gerçekden doğru bro.en zevkli yeri orasıdır
ps:bu arada hacım naptın sen krem şanti=kilo senin deli vücuda sahip olman gerekio anladın sen anladınnn :santa:

Yukarı Alt