Fenerbahçe 18 maçlık seri yapıp kupayı aldığında bu şike diye bik bik ötenlerin hepsini sahada elden geçirmedi mi, o zaman Galatasayda,Trabzonda para alıp Fenere yatmışdır.

2011 yılında televizyonlarda ağlıyordunuz, sahada yenseydiniz de Fener şampiyon olamasaydı, demek ki 18 takımda para almış, Fenerin altına yatmış, Trabzonda 2-0 yenildigine göre Kupa gelirinden fazla teşvik parası vermişiz.

[ Mesaj mobilden gonderildi Android ] mobile

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
fenevlilerin galatasaraya olan kıskançlık duygularını ben 17 senedir görüyorum çevremde eheheh yazık bu fenevlilere

Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
fenevlilerin galatasaraya olan kıskançlık duygularını ben 17 senedir görüyorum çevremde eheheh yazık bu fenevlilere
Konuşmayayım konuşmayayım dedim de bu kadarda olmaz be kardeşim? Ulan bi defa her iki takım taraftarlarında da vardır bu kıskançlık duygusu. Belli etmesende vardır. tek taraflı bakmayın bi kerede şu işe. Ezeli rekabet var burda ezeli ne olursa olsun her 2 tarafta da vardır bu duygular. Kendini böyle şeylerle kandırma be güzel kardeşim bu durumlara düşme. Töbe töbe adamı dinden imandan çıkartırsınız.

Bu mesaj Legendz rumuzlu uyeden alinti yapildi
Legendz demiş ki:
Bu mesaj Ufck rumuzlu uyeden alinti yapildi
Ben FENERBAHÇE sütten çıkmış akkaşık mı dedim ? Şike yaptıysak neden sadece biz ceza alıyoruz ? O kadar yetenikliyiz ki kendi kendimize şike yapıyoruz. O zaman kesin Uefa'da da şike yaptık.
Ortada birşey varki fener ve beşiktaş aldı cezayı . Uefa neden beşiktaşa 1 veriyorda feneve 2 yıl veriyor demekki suçu daha ağır . fenev halen şike yapmadık diyor Uefa`da bunu bi yerindenmi uyduruyor şimdi ? keyif için fener ile beşiktaşı almıyor değilmi ? şimdi siz dersinizki bu işin içinde GALATASARAY da var dersiniz.

Ufck demiş ki:
Legendz demiş ki:
Ben FENERBAHÇE sütten çıkmış akkaşık mı dedim ? Şike yaptıysak neden sadece biz ceza alıyoruz ? O kadar yetenikliyiz ki kendi kendimize şike yapıyoruz. O zaman kesin Uefa'da da şike yaptık.
Ortada birşey varki fener ve beşiktaş aldı cezayı . Uefa neden beşiktaşa 1 veriyorda feneve 2 yıl veriyor demekki suçu daha ağır . fenev halen şike yapmadık diyor Uefa`da bunu bi yerindenmi uyduruyor şimdi ? keyif için fener ile beşiktaşı almıyor değilmi ? şimdi siz dersinizki bu işin içinde GALATASARAY da var dersiniz.
6s'de o kadar para olmadığı için zaten yapamaz. Eee kanıt yok orta da ? Git önce konuyu adam akıllı araştır, birazcık bilgin olsaydı burda benimle tartışmaya girmezdin. Evet bir yerinden uyduruyor, ortada delil yokken ceza veriyor. FENERBAHÇE'nin 20 sayfalık savunmasının sadece 3-4 sayfası uefaya gönderildi, tahkim kurulu yediremediği için yollayamadı. Dediğim gibi git önce konuyu adam akıllı öğren sonra gel konuş bana.

Bu mesaj CherryBrandy rumuzlu uyeden alinti yapildi
CherryBrandy demiş ki:
Bu mesaj sarkolata rumuzlu uyeden alinti yapildi
sarkolata demiş ki:
Konuşmayayım konuşmayayım dedim de bu kadarda olmaz be kardeşim? Ulan bi defa her iki takım taraftarlarında da vardır bu kıskançlık duygusu. Belli etmesende vardır. tek taraflı bakmayın bi kerede şu işe. Ezeli rekabet var burda ezeli ne olursa olsun her 2 tarafta da vardır bu duygular. Kendini böyle şeylerle kandırma be güzel kardeşim bu durumlara düşme. Töbe töbe adamı dinden imandan çıkartırsınız.
Uğraşma mert abi.

Legendz demiş ki:
6s'de o kadar para olmadığı için zaten yapamaz. Eee kanıt yok orta da ? Git önce konuyu adam akıllı araştır, birazcık bilgin olsaydı burda benimle tartışmaya girmezdin. Evet bir yerinden uyduruyor, ortada delil yokken ceza veriyor. FENERBAHÇE'nin 20 sayfalık savunmasının sadece 3-4 sayfası uefaya gönderildi, tahkim kurulu yediremediği için yollayamadı. Dediğim gibi git önce konuyu adam akıllı öğren sonra gel konuş bana.
Öncelikle Üslup`una dikkat et uyarıyorum seni ! Ortada birşeyler varki kokuyor sen gelip buraya klasik fenevli savunması yapmaya devam et. bu kadar kişi kafasına göre birşey uydurup feneve ceza vermez anladınmı ? ateş olmayan yerden duman çıkmaz .

Fener(liler)işte 3 4 sayfa doldurmayacak savunmayı laga luga yaparak 20sayfaya sığdıramamışlardır. Ben hangi takımlı mıyım? Ben takım tutmuyorum feneri bildim bileli çirkef ve şikecidir inkar edip laf ebeliği yapmak yerine gerçekleri görün. Savunmalarınız hiç samimi değil mızıkçı ve çocukça geliyor bana. Öyle bi savunma tribiniz var ki jargona Fenerli savunması diye girmiş.

@legendz; sen bilir kişi misin? Sen uzman mısın? Neden senle tartışmayacakmışız?

[ Mesaj mobilden gonderildi iPad ] mobile

Takımı
Besiktas
Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Olur öyle arada.
Aahahaha iyi guldum makara: makara:

[ Mesaj mobilden gonderildi BlackBerry ] mobile

Yahu ne savunması adamlar kendilerini savunmak yerine . Yok şu takıma şöyle yaptınız şu takıma böyle yaptınız . Sizin savunmanız yokki ? Sadece başkalarına atıyorsunuz...

Galatasaray Spor Kulübü'nden Açıklama

Bugün bazı medya organlarının, Fenerbahçe yönetiminden aldıkları davet sonrası ve bilgiler bazında bazı profesyonel yönetici ve yönetim kurulu üyelerimizi hedef alarak yayınladıkları tek taraflı, haksız ve ağır ithamları hayret ve ibretle okuduk.

Türk futbol tarihinin en büyük utancını, kendi kulübüne, taraftarına ve Türk futboluna yaşatmış basiretsiz bir yönetimin son cezalarla artık net olarak tescil olmuş hataları sonrası derhal istifa edip taraftarından ve Türk kamuoyundan özür dilemek yerine, artık alışılmış ve eskimiş yöntemlerini tekrarlayarak en yakın rakibini suçlamasını ve de tamamen kendi görevlerini yapmaya çalışan TFF profesyonellerini masum halk kitlelerine hedef göstermesini ve böylece içine düştükleri çıkmazdan kurtulmaya çalışmalarını anlamak mümkün değildir.

Özellikle bilinmelidir ki, başında çok koyu bir FB'li Başkanın bulunduğu TFF’de profesyonellerinin, emri altında çalıştığı Başkanının bilgisi ve onayı olmadan TFF'nin bağlı olduğu UEFA'nın resmen talep ettiği herhangi bir evrakı bu üst kuruluşa vermiş olması mümkün olamayacağı gibi, göndermemesi de görevin ihlali sayılır.

Bunu geniş halk kitleleri önünde bir kasıt, art niyet, düşmanlık, ihanet şekline dönüştürmeye çabalamak, tek kelime ile ağır tahrik ve suçu tetiklemektir. Kaldı ki TFF bir tarafsız kurum olup, yıllardır kurgulanmaya çalışıldığı gibi herhangi bir kulübün veya FB'nin bir alt kuruluşu değildir, olmamalıdır, olamaz.

Bu garip zihniyeti ve bunu devam ettirip destek veren her türlü davranışı kınıyor, artık futbolumuzda sadece futbolun konuşulacağı günlerin geldiğine inanmak istiyoruz.

Biz Galatasaray Spor Kulübü olarak sorumsuzca suçlanarak teşhir edilmeye ve gözdağı verilerek sindirilmeye çalışılan bütün sporsever dost ve üyelerimize karşı hiçbir teşebbüsü hukuken ve de fiilen cevapsız bırakmayacağımızın bilinmesini istiyor, bu konuda sağduyulu bütün sporseverlerin anlayış ve desteğinin yanımızda olacağına inanıyoruz.

Galatasaray Spor Kulübü

Bu mesaj Collapse rumuzlu uyeden alinti yapildi
Collapse demiş ki:
Fener(liler)işte 3 4 sayfa doldurmayacak savunmayı laga luga yaparak 20sayfaya sığdıramamışlardır. Ben hangi takımlı mıyım? Ben takım tutmuyorum feneri bildim bileli çirkef ve şikecidir inkar edip laf ebeliği yapmak yerine gerçekleri görün. Savunmalarınız hiç samimi değil mızıkçı ve çocukça geliyor bana. Öyle bi savunma tribiniz var ki jargona Fenerli savunması diye girmiş.

@legendz; sen bilir kişi misin? Sen uzman mısın? Neden senle tartışmayacakmışız?

Bundan başka yapabildikleri bi iş yokki anca sağa sola böyle sataşıyorlar . Şimdide hedef GalATAsaray . Önce Türk futbolunun adını kirlettiler sonrada fenerin adını. halen bu baştakileri savunuyorlar .

Collapse demiş ki:

Evet bilir kişiyim. Uzmanım. Kendini bilmeksiz yorumlar atıyorsunuz daha ne. Bu arada ben uslubuma dikkat ediyorum. Ceza kalktı hala ötün hadi.

Biricincisi sen kimseye ötmeyin diyemezsin.
İkincisi süper bilir kişisin sen cezanın kaldırılması ile kararın durdurulması arasındaki farkı çöz gel KOÇ.

Bu mesaj Knickles rumuzlu uyeden alinti yapildi
Knickles demiş ki:
Biricincisi sen kimseye ötmeyin diyemezsin.
İkincisi süper bilir kişisin sen cezanın kaldırılması ile kararın durdurulması arasındaki farkı çöz gel KOÇ.
Gerekli işlemi yaptım . Devam ederse böyle konuşmaya uzun süre aramızda olamıcak.

Legendz demiş ki:
Collapse demiş ki:

Evet bilir kişiyim. Uzmanım. Kendini bilmeksiz yorumlar atıyorsunuz daha ne. Bu arada ben uslubuma dikkat ediyorum. Ceza kalktı hala ötün hadi.
Çipetpet çipetpet
cibili cibili cibili şak şak şak şak şak
cibili cibili cibili şak şak şak şak şak

Tüm konu boyunca Fenerbahçe'ye hakaret edilince bi şey yok adam ötün deyince mi olay oldu?

Bu mesaj mrfluu rumuzlu uyeden alinti yapildi
mrfluu demiş ki:
Tüm konu boyunca Fenerbahçe'ye hakaret edilince bi şey yok adam ötün deyince mi olay oldu?
İnceledimde birşey yok tek fazla sesi çıkan bu arkadaştı uslüp´una dikkat etmeden .

Yukarı Alt