1. char a loader la girip botla kasıyorum 2. char a gırdıgımde bot gıtmıyor 2. charadagırıorum ama 2. char da da botlakasmak ıstıyorum 1 pc den onu nasıl saglıcam yetkılıler bunun da bır caresını bulunda görelım :D:D herseyı yaptınız :muck:

İSRO BOT

ben söyleyeyim... yada benim yaptığım yöntemle
en başta isrobotu açıyoruz start demiyoruz
sonra rumata loaderi açıp isrobot compatible yazısını işaretliyoruz
launch diyoruz 1. botlu clientimiz açıldı bundan sonrasını hızlı yapacağız
isrobotu kapatıyoruz
rumata loaderi yine açıyoruz launch diyoruz 2. client gelmeden isrobotu açıyoruz
2. botlu cleintimiz de açıldı pc ram kaldırırsa 3 tane bile yapabilirsin rumata loaderin ayarları indirdiğin gibi kalsın sadece no dc ile isrobot compatibleyi işaretle yeter

fukifurki demiş ki:
ben söyleyeyim... yada benim yaptığım yöntemle
en başta isrobotu açıyoruz start demiyoruz
sonra rumata loaderi açıp isrobot compatible yazısını işaretliyoruz
launch diyoruz 1. botlu clientimiz açıldı bundan sonrasını hızlı yapacağız
isrobotu kapatıyoruz
rumata loaderi yine açıyoruz launch diyoruz 2. client gelmeden isrobotu açıyoruz
2. botlu cleintimiz de açıldı pc ram kaldırırsa 3 tane bile yapabilirsin rumata loaderin ayarları indirdiğin gibi kalsın sadece no dc ile isrobot compatibleyi işaretle yeter

senın dedıgın yontemle 2 veya 3 herneyse hepsınde bot calısıyormu girer girmezmı yapılacak bu işlem hanı hızlı yapılacak dedınya ondan sordum :)

İsrobotta aynı anda aynı pc den birden falza char açıp onlarıda start deyip kastırabiliomuyuz buna aşina değilim bak işte.Doğru mu bu yukarda bunu anladım ?

Yukarı Alt