wMp

Tunahan Yaşik-OldSchool extraloob member.
Server
Eris
Takımı
Fenerbahce

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Pwpmi bu ya cok zevksi"z" tek harfı anlıyamayacıgını dusunseydım en bastan duzeltırdım k.bakma

Video görmemişsin :)

OldSchool XIANER
sınır 70
ve Xian da Hunter - Trade Düşüşü
işte oyun budur :wink1:
üstelik 5 yıllık Videodur

Guildler:
PRAETORIAN
Wicked
Nightmare
dEranged
XLaw
iKillers

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Kitty

Bence 80 lvlda Legend I geldiği zaman yani Avrupalılar geldiğinde tam olmuştu sonra sakız gibi uzattılar :( Umarım Forgotten World'den sonra düzelir bi nebze :( Bless Spell'in kaybolması falannn

nedemek be 8dg sosoun +10 :) biz +5 garment set +5 glavie ile akıyoduk beee ah eski günler :D

80 cap gibi hic zaman olmuyacak job war unique huntlar dw onundeki pvpler.....eu gelince herseyin suyu cikti.Eskiden sun glavie yada sun shield sword olunca kraldi herkestede yoktu serverde

judas demiş ki:
nedemek be 8dg sosoun +10 :) biz +5 garment set +5 glavie ile akıyoduk beee ah eski günler :D
64 +5 blade almak için 20m gerekiyordu onu bile zor bulduğumuz zamanlar oluyordu :)
+7 zaten serever un kıralıydı paso lord :):) ah be hacım. :rolleyes1:

Heather demiş ki:
Bence 80 lvlda Legend I geldiği zaman yani Avrupalılar geldiğinde tam olmuştu sonra sakız gibi uzattılar :( Umarım Forgotten World'den sonra düzelir bi nebze :( Bless Spell'in kaybolması falannn
katılıyorm
eu yokkende sıkmmıştı artık eu gelnce oyna zevk gelmişti

ama şimdide güzel o zaman 3 skille oynuyormuşz baksanıza..
adamlarda sunlar akıore.. bnde +5 glavie vardı +6 almak için bi servet vermiştim adam vermemişti hala hatırlıorm o günleri yaa makara:

Yukarı Alt