AdamLar Few Days Dedi Oldu Few Weeks ... Yakında Few Mount. :coffee: Bu Bot GeLince Hemen ptt ye koşacağım Siteden Çıkmıyorum Bir Aksilik olmazsa :mrgreen: :mrgreen: Hep Karşımda Global Başlık BEkliyorum 8) 8)

judas demiş ki:
AdamLar Few Days Dedi Oldu Few Weeks ... Yakında Few Mount. :coffee: Bu Bot GeLince Hemen ptt ye koşacağım Siteden Çıkmıyorum Bir Aksilik olmazsa :mrgreen: :mrgreen: Hep Karşımda Global Başlık BEkliyorum 8) 8)
böyle herşey için konu açarsanız işimiz iş valla :D
botun sitesinden hiç çıkmıyorum gelir gelmez koyacam buraya sadece sabır etmeyi öğrenin biraz :wink1:

salih30 demiş ki:
judas demiş ki:
böyle herşey için konu açarsanız işimiz iş valla :D
botun sitesinden hiç çıkmıyorum gelir gelmez koyacam buraya sadece sabır etmeyi öğrenin biraz :wink1:
Yaw Böle şeyler Boş İşte BirazCıkta Gır Gıra Vurmak Lazım Bekle Bekle BEkle nerye kadar :roll:
Gece 5 te de konu acmıstım ama Piyasada yok :lol: :lol:

Ps: 120 Lv Gelene Kadar Baba Olurum Biyordum Ama Bu Bot GeLene Kadar Kanserden Öücem GaLiba..! :twisted: :twisted:

Artık Bekliyoruz Beklemedeyiz den Sıkıldıysan Alttan Üstten Anlardan Yazı Geçtirt :D giren Site Anlasın Sbot Suan Yoktur Diye :lol: :lol: :lol: Açılınca İşin Daha Zor :lol:

beyler bu hafta yok adamlar yazmış zaten haftaya diye yani anlayacağınız haftaya alabileceksiniz sbot u.

polat33 demiş ki:
beyler bu hafta yok adamlar yazmış zaten haftaya diye yani anlayacağınız haftaya alabileceksiniz sbot u.
geçen hafta söylenmişti o bu içinde bulunduğumuz haftayı kastediyordu ama hala yok bekliyoruz :thumbsup:

adamlar bu kadar ilgi gösterceğimizi beklemiyolardı heralde bende açılmasını bekleyenlerdenim açılsada alsak :starving: :starving:

Off off 14 ödeme vardı geçen hafta bana bu hafta 33 oldu ama hala açılmadı açıldıgı zaman 1 günümü alıcak bu kadar account almak :S

Yukarı Alt