alnının teriyle kasmaya kalkarsan ezik kalırsın gavurlar karşında boynun bükük kalır akıllı ol biraz

Sen şimdi bize botla kasmayın diyorsun yane :lol:

Biz botla kasmayalım yabancılar kassın sonra noob Türk deyip dururlar. :lol: Zaten takmışlar bize :lol:

Sen şimdi evde mutfak robotu,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,mixer,saç kurutma makinesi vs de kullanmayın dersin.Ne de olsa kendi işimizi kendimiz yapmalıyız senin felsefene göre...
Katılıyorum :lol:

Botsuz sadece 24 saat kastım. Yani kastığım sürenin toplamı 24 saat eder. popcorn

Ama bi gece hiç durmadan 12 saat kastım sabaha kadar legend 1 geldiği zaman bot yoktu :lol: Ondan sonra updatelerden sonra bot olmadığı zaman kasmıyorum. Resmen işkence :lol:
Sanki yerleri elinle süpürüyormuşsun gibi oluyor. Ama elektrikli süpürge var :lol:

yani Yorulmaya değmez.

1 yılda 1 tane 80lvl char yapacağıma 5tane yaparım :lol:

adam bot kurmayı beceremıyo galıba komplex yapmıs kendıne :mrgreen: pure botterım 2 tane 80 4 tane 60+ 1 tane 71 charım VAR

Zardock demiş ki:
adam bot kurmayı beceremıyo galıba komplex yapmıs kendıne :mrgreen: pure botterım 2 tane 80 4 tane 60+ 1 tane 71 charım VAR
bu elle kasmak dedikleri bir yere otobüsle deilde yürüyerek gitmek gibi birşey sanırım :mrgreen: hatta burdan ingiltereye gideceksen gemiye ne gerek war yüzerek git extraokk

RaPLeX demiş ki:
Zardock demiş ki:
bu elle kasmak dedikleri bir yere otobüsle deilde yürüyerek gitmek gibi birşey sanırım :mrgreen: hatta burdan ingiltereye gideceksen gemiye ne gerek war yüzerek git extraokk
kihkihkih :))

kimse b0t kullanmasın ben elle kasarım kardeşim hiç sorun déil!Herkes eliyle kassın bende kasarım!

EnDZoNe

valla ben sroda bot chat yapiyorum bol hatun var listemde... elle kasamam kusura bakma zaten 2 3 saat pc basindayim ondada chat yapiyorum urasamam parmak hesabiyla .. elle kasana kasar bişiy dedigimiz ...herkes elle kassa bizde kasarız ...

Zardock demiş ki:

kesin komplex yapmis yaw kendi beceremeyince etrafa saldiiro ismindende belli lamer iste :lol:

RoyalFlush

Bilgiliyim
aferin sana sen elle kasmaya devam et 1 sene sonra sen gözünde 4-5 numara gözlükle "abiiii 5dk önce 80 oldum" dersin.bense 5. 6. çarımı 80 yaptım derim sana

senin kullanacağın 1 tane çarın varken benim sıkılınca değiştirebileceğim en az 3 çarım olur 1 senede

A.T.P demiş ki:
Botla kastım 80 lvl charım var. Bi mahsuru mu vardı? Cool

Sen şimdi evde mutfak robotu,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,mixer,saç kurutma makinesi vs de kullanmayın dersin.Ne de olsa kendi işimizi kendimiz yapmalıyız senin felsefene göre... :mrgreen:
+1958 :santa:

uncontrolled demiş ki:
A.T.P demiş ki:
Botla kastım 80 lvl charım var. Bi mahsuru mu vardı? Cool

Sen şimdi evde mutfak robotu,çamaşır makinesi,bulaşık makinesi,mixer,saç kurutma makinesi vs de kullanmayın dersin.Ne de olsa kendi işimizi kendimiz yapmalıyız senin felsefene göre... :mrgreen:
+1958 :santa:
+9999999999999 HeLaL extrabeer

Yukarı Alt