yalnız Sbotun kendi sitesinde birçok kişi sağlıklı bir şekilde çalışmadığını yazmış.. zaten Shiva da henüz beta olduğunu önümüzdeki haftalarda kararlı bir şekilde çalışacağını söylemiş :wink1:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
underfire demiş ki:
yalnız Sbotun kendi sitesinde birçok kişi sağlıklı bir şekilde çalışmadığını yazmış.. zaten Shiva da henüz beta olduğunu önümüzdeki haftalarda kararlı bir şekilde çalışacağını söylemiş :wink1:

kuzum şaka yapıyorsun galiba sbot çıktığı ilk gün gidip satın aldım ve o günden beri de sorun suzca kullanıyorum burasıda sbot destek bölümümüz ; sbot destek bölümü :thumbsup:

black23 demiş ki:
her zaman gibi yeni yeni gereksiz seyler çıkartıyor joymax millet oyunu bırakacak sonra aç kalacaklar.
kesin gereksizdi zatn :lol:

Bu arada navdata kullananlar içn süper olms bu gidişle bıraktgm oyuna tekrar döncm :)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
plusTURK demiş ki:
beyler sbot kapatılacak kapatılacak dediniz ama hala herkes sbot kullanıyor

silkroadonline.net sitesine gir anasayfada botlarla savaşıyoruz kullanan 7-14gün block 3. sefer süresiz blocklanacak diyor eee ben sro çıktığı günden beri bot kullanıyorum bot satıyorum gold alıyorum gold satıyorum 8 tane char kasıyorum bilimum illegal programları kullanıyorum ne kadar bot varsa hepsini deniyorum ama banlanmıyorum :twisted: :mrgreen:

demek ki neymiş bizde joymax'in yalancısıyız :wink1:

Yukarı Alt