Fransızların son dönemde yetiştirdiği en önemli yeteneklerden birisi olarak kabul edilen Sami Nasri resmen Arsenal'e transfer oldu. İngiliz ekibinin daha önce anlaşmaya vardığı Nasri transferini tamamladığı resmen açıklandı.

Olimpik Marsilya'dan Arsenal'e transfer olan 21 yaşındaki Samir Nasri'nin İngiliz ekibiyle uzun süreli bir anlaşma imzalaması beklenirken transferin mali boyutuna ilişkin ise herhangi bir açıklama yapılmadı. Samir Nasri'nin, Arsenal'in Avusturya'da yapacağı sezon öncesi hazırlık kampına 21 Temmuz'da katılacağı bildirildi.

Fransız yıldız, Arsenal'e transferiyle ilgili olarak yaptığı ilk açıklamada, rüyalarının gerçek olduğunu belirterek, "Arsenal'in bir futbolcusu olduğum için çok mutluyum. Futbolcu olarak hayatımda attığım en önemli adım çünkü Arsenal mükemmel bir takım. Benim için bundan sonra her şeyin çok iyi olacağına inanıyorum. Böyle bir takımın parçası olduğum için onur duyuyorum" dedi.

Nasri_Marsilya01.jpg

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
samir nasri iyi bir futbolcu lakin kökeni nereli cezayirli mi acep !

Manager oyunnlarında bunu almak için ne paralar saydım bende gelmedi.

@extraloob

Bildigim kadarıyla Fransa dogumlu ancak Cezayirli.

menejerlıkte ıyıkı almamıssın ben chelseanın basındayken saydım parayıda noldu ılk macında bı sakatlandı 3 hafta yoktu sonra donunce ıyı olcak dedım vasatı asamadı yanı senın anlıcaan menejerlıkte bı ıse yaramıyo ama gercek hayatta nasıl bılmem hıc ızlemedım kendısını

Menajer oyunlarında hiç isimli oyuncu almazdım xD hep Scout yollardım Afrika'ya , Amerika'ya ^^
Lakin gerçek hayata dönecek olursak , Nasri'yi ben hiç bilmesem bile Arsenal'de Arsene Wenger bir oyuncu alıyorsa vardır bir bildiği diyerek Nasri'nin kalitesini anlardım xD

valla ben nasrıyı masrıyı tanımam nanı,aguero ve geovannı dos santos bu 3 unun ustune genc tanımıyorum

babako88 demiş ki:
isterse babası olsun ama nasrı hıc ıyı bı topcu deıl
Agüero'dan iyi değil ama Nasri geleceğin Zidane'ı olarak gösteriliyor ki zaten bu anlaşmayla ilk adımlarıda attı.Onun için hiç iyi değil demek , hele ki ligimizde ibrahim üzülmez gibi oyuncular varken ^^

hmzsnmz demiş ki:
babako88 demiş ki:
isterse babası olsun ama nasrı hıc ıyı bı topcu deıl
Agüero'dan iyi değil ama Nasri geleceğin Zidane'ı olarak gösteriliyor ki zaten bu anlaşmayla ilk adımlarıda attı.Onun için hiç iyi değil demek , hele ki ligimizde ibrahim üzülmez gibi oyuncular varken ^^
ama o benım gorusum yanı normalde ıyı olabılır ama hıc sevmıyorum bu adamı bu arada ıbrahım uzulmez ve bakı gıbı topcular bu lıgde hep olucak yanı durum onu gosterıyo(bakının ıbodan assagı kalır yanı yok :D :mrgreen: :mrgreen: )

hmzsnmz demiş ki:
babako88 demiş ki:
ama o benım gorusum yanı normalde ıyı olabılır ama hıc sevmıyorum bu adamı bu arada ıbrahım uzulmez ve bakı gıbı topcular bu lıgde hep olucak yanı durum onu gosterıyo(bakının ıbodan assagı kalır yanı yok :D :mrgreen: :mrgreen: )
:mrgreen: :mrgreen:
bu arada bakı hangı kulube gıttı????şimdiden o kulübe geçmiş olsun :mrgreen: :mrgreen:

Yukarı Alt