Kendi Yapımım Resmi Öne Geçirmeyi Ve Taşırmayı Öğrendim. :lol:
-Resim Silinmiş.
Olumlu Ve Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
çok güsel olmuş yaruma gelince anlamıyorum beni yanlış anlamanı istemem ama o arkadaki beyaz fonu yane kareyi kaldırırsan çok daha güsel olacak gibi ama resim hatun süper olmuş benim fikrim

renklibere demiş ki:
çok güsel olmuş yaruma gelince anlamıyorum beni yanlış anlamanı istemem ama o arkadaki beyaz fonu yane kareyi kaldırırsan çok daha güsel olacak gibi ama resim hatun süper olmuş benim fikrim
Nasıl Kaldıracam :mrgreen: :mrgreen: Onu Daha Çözemedim :mrgreen:

remi demiş ki:
renklibere demiş ki:
Nasıl Kaldıracam :mrgreen: :mrgreen: Onu Daha Çözemedim :mrgreen:
kaldırmayı öğrendiğin gün bunu yada buna ben zeyen bitane imza istiyorum senden gerçekten çok beyendim hele bide o resimdeki hatunun yerine imzamdaki elishayı bi koysan kralsın silah vs.. gerek yok sadece elisha koy süpersin derim resim gerçekten çok güsellll

Öğrensem yaparım ama bende daha yeniyim dekope edilmiş remsmi yaptım bende kolay oldu açıkcası ronin yada diğerleri gibi uğraşmadım dekopeyi tam bilmediğim için ama öğrenmeye çalışıyorum dekope resim bulamıya bilirim her zaman

remi demiş ki:
Öğrensem yaparım ama bende daha yeniyim dekope edilmiş remsmi yaptım bende kolay oldu açıkcası ronin yada diğerleri gibi uğraşmadım dekopeyi tam bilmediğim için ama öğrenmeye çalışıyorum dekope resim bulamıya bilirim her zaman

bir işe başlamak o işin yarısı sen ilk denemende bence çok güsel olan bişey yapışsın umarım bu işi bırakmazsın ve daha ileriye taşırsın başarılar

sözünü unutmaman dileyi ile saygılarımla...

Tam yapa bilsem yapıcam sana ben unutursam bile lütfen hatırlat bu arada elisha resmindaki bayan mı?

Şu an yapamam yarında dershanem var ve ondan sonra izmite gideceğim orda bi hafta fln kalacağım forumda olurum ama ps yok orda malesef geldiğimde uğraşırım biraz o zamana kadar birisi bakıpta o beyazlığıda kaldırmıyı söylerse sana güzel bişiler çıkartırım herhalde ortaya

remi demiş ki:
Şu an yapamam yarında dershanem var ve ondan sonra izmite gideceğim orda bi hafta fln kalacağım forumda olurum ama ps yok orda malesef geldiğimde uğraşırım biraz o zamana kadar birisi bakıpta o beyazlığıda kaldırmıyı söylerse sana güzel bişiler çıkartırım herhalde ortaya
tamam dostum sen üzme kendini acelesi yokk

renklibere demiş ki:
remi demiş ki:
Ben sana yaparım kardeşim bu akşam ..

Jigsaw

Aileden
remi demiş ki:
Ronin o beyaz çerçeveyi nasıl kaldıra bilirim?
ImageReady ile aç ordan Photoshopa geç. Magic Wand ile beyazları sil. Seç ve Delete bas yani sonra Gif olarak kaydet Adaptive 256 renk. Transparency'i de tiklemeyi unutmayalım. Olması lazım.

İmzan çok güzel yazılar çok kötü. Biraz yazı stilleri üstünde çalış derim.

Ronin demiş ki:
renklibere demiş ki:
remi demiş ki:
Ben sana yaparım kardeşim bu akşam ..

dostum benim sorry yeni gördüm ya reminin imzası çok hoşuma gitti benim aşkımı(elisha) onu oraya koyar bitane imza yaparsan çok minnetar kalırım the king of ps

remi demiş ki:
Kendi Yapımım Resmi Öne Geçirmeyi Ve Taşırmayı Öğrendim. :lol:
-Resim Silinmiş.
Olumlu Ve Olumsuz Yorumlarınızı Bekliyorum
Aynı resme bende yapmıstım :lol: ama bura koyayamam baska forum un adı yazıyor ^^

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
xtollgax demiş ki:
Aynı resme bende yapmıstım :lol: ama bura koyayamam baska forum un adı yazıyor ^^
Doğrudur :mrgreen: bende bu resmi heavenın verdiği linklerden indirdimdi dekopeyi ben yapmadığım için denk gelmiş olabilir :lol:

Yukarı Alt