Konu tamamen forum'a renk gelsn diye açlmıştır ss anlatıyor zaten satış konumdaki arkadaşın yorumu .D

- Resim Silinmiş.

PS:
Punk demiş ki:
Hayırlı Satışlar. Resimleri de
içine alırsan daha hoş gözükür. :muck:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
nasıl yani anlamadım orada resimleri de
içine alsan daha hoş gözükür yazıyordu.​

Advance

Rocky Balboa demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Shh gençler kanınız kaynıyorsa gidin başka yerlerde boşaltın içinizi burada tartışarak değil
tartışmak değil,küfür serbestmi forumda? ben bilmiyorumda serbestte özür dilerim.
Serbest veya değil spoiler içine alınmış ayrıca herhangi bir yetki göremiyorum senin üzerinde ?

Rocky Balboa

Bilgiliyim
Advance demiş ki:
Rocky Balboa demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Shh gençler kanınız kaynıyorsa gidin başka yerlerde boşaltın içinizi burada tartışarak değil
tartışmak değil,küfür serbestmi forumda? ben bilmiyorumda serbestte özür dilerim.
Serbest veya değil spoiler içine alınmış ayrıca herhangi bir yetki göremiyorum senin üzerinde ?
tamam bro yetkisizim ben söv banada lütfen ben anladım sana kolay gelsin

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
aslında görseli görünce bende huylandım ama inci aklıma geldi pek ses etmedim lakin rock haklı gene de görsel ağır olmuş hoş advanced da benden torpilli şımarık işte dengesizce iş yapmış açmış torpilli ya o yüzden ateşleyeceğim o torpili uçacak marsa ahahahaa makara:

extraloob demiş ki:
aslında görseli görünce bende huylandım ama inci aklıma geldi pek ses etmedim lakin rock haklı gene de görsel ağır olmuş hoş advanced da benden torpilli şımarık işte dengesizce iş yapmış açmış torpilli ya o yüzden ateşleyeceğim o torpili uçacak marsa ahahahaa makara:
Abi extraloob.com'dan sonra sogukespiriler.com'u sabırsızlık la bekliyoruz makara:

Yukarı Alt