Brezilyalı yıldızın, “Beşiktaş'la görüşmedim” açıklamasına Serdal Adalı yanıt verdi: Biz kulübüyle ve menaceriyle masaya oturduk. Fiyatta anlaşamayınca vazgeçtik...

Yaklaşık 2 aydır Beşiktaş’ın gündeminden düşmeyen Robinho’nun açıklamaları, Siyah-Beyazlı kulüpte bomba etkisi yarattı. “Türkiye’den sadece Fenerbahçe’yle görüştüm. Beşiktaş’tan teklif almadım” ifadesini kullanan Brezilyalı futbolcuya, Q7 ve Guti transferlerinin mimarı Serdal Adalı yanıt verdi. Adalı, “Biz zaten ‘Robinho’yla oturup, pazarlık yaptık’ demedik. Ancak menacerler vasıtasıyla kendisiyle temasa geçtik. Olumsuz bir durum olmadığını söylediler. Manchester City’nin oyuncusu olduğu için de, kulübüyle masaya oturduk. Ancak fiyatta anlaşamayınca bu transferden vazgeçtik” ifadesini kullandı.

Fanatik ^^

EmmaW

beyler robinho fenere gelecekmiş nedeni ise aykut kocaman... akut kocamanın malatyasporda ve ankarasporda oynattığı üstün ve çağdaş futbolu izleyip gördüğünü ve bu yüzden aykut hocayla çalışmak istediğini belirtmiş

Server
Assos
Takımı
Besiktas
EmmaW. demiş ki:
beyler robinho fenere gelecekmiş nedeni ise aykut kocaman... akut kocamanın malatyasporda ve ankarasporda oynattığı üstün ve çağdaş futbolu izleyip gördüğünü ve bu yüzden aykut hocayla çalışmak istediğini belirtmiş
Bu konu haberinden de balon haber :mrgreen:

son 4 gün göreceğiz herşeyi 8)

Yukarı Alt