sp kasmaktan sıkılan arkadaşlar
önce pc nizde 2 char açabiliyor olmanız lazım veya 2 pc niz olcak
sonra 50-60 lvl bi karakteriniz olcak (wizard olursa süper olur) 60 lvl üzeri olursa ne item çıkıyo nede gold baya masraflı olur.
sp kasmak istediğiniz karakter 25 lvl ve 9 gap ta olmalı
samarkentte x -3783 -- y 2671 gidiyoruz ve tbotu kuruyoruz ve bakın sp nasıl kasılıyor.
işte bir ss 1 saat 40 dk da 3 gapla 3381 sp kastım ss yi alırken gapı 0 a çektim ve kalan zamanda lvl 30 ve %60 oldum. sp kasmaya lvl 23 de başladım ve 0 gap vardı. 3 gapı gecen zamanda bıraktım. birde bunu 9 gapta 7/24 kassak ne olur bilemem ama günde en az 20 k sp kasılır diye tahmin ediyorum.
-Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
arkadaşlar orda kasmamın nedeni burdaki monsterler 37 lvl ve hiç bitmiyo çok hızlı spawm oluyolar ve kastığım karakterde 25-27 lvl arası olunca (monsterin lvli ile 9 fark var yani maksimum exp ve sp gelme aralığı) çok daha yüksek sp geliyor. o kordinatları verdim isterseniz gidin oraya bakın botunuzu 30metre uzaklaşmaya ayarlayın görün monster bitiyormu 1 sn boş kalmazsınız

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
botun kasacağı sabit ve güzel koordinatlar sitemizde mevcuttur oraları kullanırsanız bu topicte ki gibi daha hızlı spawn olan ve kalabalık mekanları bulan birisi olursunuz ve bolca sp daha çabuk gelir.

extraloob demiş ki:
botun kasacağı sabit ve güzel koordinatlar sitemizde mevcuttur oraları kullanırsanız bu topicte ki gibi daha hızlı spawn olan ve kalabalık mekanları bulan birisi olursunuz ve bolca sp daha çabuk gelir.
aynen extrabeer

Yukarı Alt